Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sexy Alice Bendová se vyfotila na nudistické pláži: Tohle vám v Česku neukáže

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
nestyda
Herečka Alice Bendová (46) se toho ale vůbec nebojí. Krátce po tom, co vystavila své pozadí Nela Slováková, se nahým zadečkem na svém Instagramu pochlubila i Alice. Není to poprvé, co se takto odhalila. Herečka si to může bezpochyby dovolit, čtyři roky před padesátkou má božskou postavu, kterou by byla škoda schovávat.

Alici Bendovou vídáme v plavkách poměrně často. Může za to její letní dům na Tenerife, kde tráví se svou rodinou několik měsíců v roce. Na jihu ostrova je příznivé počasí i v zimě, a tak Alice se svým přítelem Michalem Topolem přijímají vitamín D i v době, kdy se v České republice pohybují teploty kolem nuly.

Ráda se svléká

Lidé na pláži museli mít z přítomnosti Alice radost. Shodila totiž i dolní díl plavek a opalovala se zcela nahá. Alice je tak trochu exhibicionistka, a tak se při této odvážné akci i vyfotila.„Tak ještě jedna fotka a šup do zimy. Přeji Vám krásný pohodový den,“ napsala k fotce s holým pozadím jako by se nechumelilo.

Pán, který se na snímku za Alicí otáčí musel být z toho pohledu celý paf. Žhavá fotografie z pláže potěšila řadu hereččiných fanoušků a pochvalnými komentáři se to pod fotkou začalo jen hemžit. „Uff Alice… Kdo má k sakru pak večer usnout? To je podpásovka,“ napsal uživatel Roman. „K nakousnutí, nevracet se do chmurna,“ radí Alici další fanoušek.

Přítel asi nežárlí

Bendová je známá tím, že ráda navštěvuje nudistické pláže. Pohled na takovou kočku musel ostatním nudistům udělat velkou radost. Její o dvanáct let mladší partner Michal zřejmě nežárlí, v opačném případě by nedělal nic jiného.

Alice vystavuje své sexy tělo poměrně často a ráda. I když si postěžovala, že po Vánocích přibrala, na jejím těle to není znát. Je stále sexy, tak jak jsme u ní zvyklí. Aby také ne, když chodí pravidelně běhat.

Související články

Další články