Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexy Alex s Vratislavem, nebo Iva s Marianem? Zvolte sympatičtější pár!

Mynářovi vs. Iva a Marian…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Manželka pravé ruky prezidenta Alex Mynářová (34) je ženou, za kterou se muži otáčejí. Její manžel Vratislav (50) je o dost starší, což jí zřejmě imponuje. Ovšem Mynářovi nejsou jediným manželským párem v Česku, který dělí značný věkový rozdíl. Podobně je na tom populární dvojka z Výměny manželek Iva (18) a Marian (45). Který ze slavných manželských párů je vám sympatičtější?

Bývalá rozhlasová a televizní moderátorka České televize Alexandra Mynářová (34) je už tři roky provdaná za hradního kancléře Vratislava Mynáře a není žádným tajemstvím, že kvůli lásce k politikovi musela dát sbohem působení ve veřejnoprávní televizi. Později se vrátila na obrazovky na stanici Barrandov.

Alex svému manželovi Vratislavu Mynářovi (50) pravidelně vaří. Když se vrátí ze zahraničí, neexistuje, že by měl studenou večeři. Na svého muže je pyšná třeba z toho důvodu, že umí zajistit rodinu. Netají se láskou k jeho osobě a popírá, že by byla zlatokopka, protože láska se prý penězi nedá koupit

Proti politicky exponovanému páru jsme postavili manželský pár ze Semil z Výměny. I Ivu a Mariana dělí velký věkový rozdíl a bezmezně se milují. Sice Marian nevydělává ani zdaleka takové peníze jako Vratislav, ale v práci podobně – tedy od rána do večera.

Iva se ve svém mladém věku rovněž ohání u plotny. Sice jde o běžnou českou kuchyni jako špagety či kuřecí maso s rýží, ale rovněž neexistuje, aby se Marian vrátil z práce a neměl teplou večeři na stole. Iva s Marianem jistě také není pro peníze, ale z velké a nekonečné lásky.

Zároveň Iva vychovává malou Dominiku, Alex podobně starého syna Vratislava. Který z těchto manželských párů je vám sympatičtější? Podívejte se do galerie a sami si udělejte úsudek…

Související články

Další články