Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sexy Adrian ohromil porotu vzdušnou akrobacií: Podívejte se, jak si nyní užívá roli tatínka

Adrian Bartalos okouzlil porotu.
Zdroj: joj.sk
+ Další 4 fotografie
talent
V dnešním díle Česko Slovensko má talent okouzlil porotu svým akrobatickým číslem slovenský vášnivý sportovec Andrian Bartalos. Během rozhovoru s porotou vyšlo najevo, že Adrian je manžel známé slovenské herečky Mary Bartalosové. S tou v době natáčení čekal miminko. Nyní už se radují ze syna Noela.

Andrian Bartalos je zarytý sportovec a aktivně se věnuje výuce tzv. movement culture. V Talentu předvedl se svou taneční partnerkou z Duo Vertigo úžasnou vzdušnou akrobacii, která porotu do jednoho ohromila. Před vystoupením se porota ptala, zda jsou partneři i v životě. To Adrian rezolutně vyvrátil s tím, že je šťastně ženatý.

Jeho vyvolenou je shodou okolností slovenská herečka Mária Bartalosová, která měla v době natáčení těsně před porodem a v zákulisí mu držela palce. Porota Adriana poslala do dalšího kola. Dostane se i do velkého finále?

Adrian a Mária se spolu seznámili při tréninku, a to jen tři měsíce před tím, než se v dubnu v roce 2018 vzali. Mnoho fanoušků tehdy jejich spontánní rozhodnutí odsoudilo. Dnes jsou ale z obou umělců šťastní rodiče.

Letos v červnu se jim narodil syn Noel a je z nich krásná rodina. Na sexy umělce a jeho krásnou rodinku se podívejte v galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy