Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexuoložka prozradila, které DVĚ nejčastější otázky dostává. V posteli by to klapalo úplně všem, kdyby…

Někteří mají nereálné požadavky na svého partnera.
Lék na všechny problémy ve vztazích? Jednoznačně komunikace, tvrdí uznávaná sexuoložka dr. Nikki Goldstein. Tahle žena totiž doopravdy ví, co se děje v ložnicích jejích klientů.

Australská uznávaná sexuoložka Nikki Goldstein promluvila o svých pacientech, ale také prozradila, s jakou nejčastější otázkou za ní chodí: „Jsem normální?“ anebo „Jak mít sex častěji než doposud?“

Žádaná autorka a profesionálka na vztahy tvrdí, že spousta klientů chce vědět, jestli to, co dělají v ložnici, to, po čem touží, anebo to, co dělá jejich partner, je normální a podobné jako u jiných párů. Druhá část lidí touží něco zlepšit. Hledají odpovědi na otázky typu, jak vydržet déle, jak se víc vzrušit, jak dosáhnout více orgasmů či jak mít celkově více sexu s partnerem.

Dr. Nikki Goldstein pro Mail Online řekla: „Bohužel, velké množství lidí má nerealistická očekávání, a tak jim mohu pomoct pouze tak, že jim vysvětlím a pomůžu dát si reálné cíle, které jsou schopni naplnit a dovedou je k lepšímu sexuálnímu životu.“ A jaká je nejlepší rada pro kvalitní sexuální život? KOMUNIKACE!

Pokud vám to přestane klapat, musíte o tom společně mluvit, a ne dělat, že je vše v naprostém pořádku.

Související články

Další články