Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Sexuolog Radim Uzel slaví 80: Kolik rodin zničí virus? A kolik se po krizi narodí dětí?

Zdroj: Showpix
+ Další 2 fotografie
covid-19 a sex
Sexuolog a gynekolog Radim Uzel, který v oblasti intimních problémů radí už několika generacím, slaví osm křížků na krku. Kvůli koronaviru si ale kulatiny nebude moci užít ve velkém, jak plánoval. A co v rámci své odbornosti řekl o situaci s koronavirem?

Zkažená sláva

Když jsme lékaři, jenž sexuologii s humorem sobě vlastním popularizuje už řadu let, zavolali, zastihli jsme ho lehce zklamaného.

„Děkuji za přání, to jste laskav. Veselit se budeme jen v úzkém rodinném kruhu. Bohužel. Plánoval jsem velkou oslavu, bylo pozváno 75 lidí, zamluvili jsme hospodu, žranice, víno bylo objednané, ale to padlo, nedá se nic dělat,“ netěší Radima Uzla (80), že party bude jen komorní.

Sportem k invaliditě

Kdyby oficiální zdroje neukazovaly, kolik mu ve skutečnosti je, málokdo by tomu věřil. Nic tomu totiž nenasvědčuje, že by byl už osmdesátník.

„Takový Jirka Krampol v téměř dvaaosmdesáti nemůže skoro chodit, to já zase můžu. On sportoval, chodil pořád do posiloven, tak nese následky. Já v životě v žádné posilovně nebyl a běhám jak srna. Ne, vážně, lehce blbě chodím, ale to už k osmdesátce patří. Docela dobře ale slyším a vidím,“ pochlubil se pro eXtra.cz Uzel.

Koronavirus může uškodit

A jak to vidí s koronavirem Bude podle něj kvůli strachu z budoucnosti tak jako za války populační exploze, nebo karanténa naopak poleze párům na mozek a dojde k rozpadu hodně manželství?

„Víc dětí rozhodně nebude, poněvadž lidé používají antikoncepci. Pohlavní styk s rozmnožováním dnes vůbec nesouvisí. Možná opravdu přibude rozvodů, protože jsou lidé víc spolu. Každému manželství prospívá, když jsou lidé dost často vzdálení. Když například on chodí do zaměstnání a někdy s kamarády do hospody. Teď si lezou na nervy, tak to může být horší. Když je malý byt, tak je to těžké,“ vysvětluje.

A jak on udržuje svoje manželství? „My máme dvoupodlažní byt, takže když mě moje paní nasírá, tak jdu nahoru,“ dodal zvesela Radim Uzel.

Související články

Další články