Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexuchtivé sestry, co souloží se Suchošem a Geňou, pár komiků nerozvedly! Víme, jaká je pravda!

Suchoš s Geňou kopulují se sestrami, ale manželství to nerozbilo ani
jednomu, dávno totiž v manželství nežili.
Zdroj: repro Sedmička 7/2014, M.- Kudrát, D. Hykl, profimedia.cz

Michala Suchánka (48) načapal týdeník Sedmička se slečnou Gábinou (37), sestrou milenky jeho parťáka Geni (47) – Markéty. A zaznamenal i legrační výjev, kterak Suchánek prchá od milenky, netuše, že je sledován bulvárem už týdny.

Představa, že se dvě sestry domluvily a hříšně rozbily dvojici komiků manželství, je ale dost zcestná. Suchánkovo manželství určitě zcela nefunguje už déle než avizovaný půlrok, co má Suchoš spát u Gábiny na Vinohradech, o čemž, pravda, jeho svatá manželka Renata nemusí vědět.

Ale u Genzera je situace ještě markantnější. Zatímco konkurenční bulvár živí story o tom, jak Markéta rozvedla lva salonů Geňu s herečkou a zpěvačkou Lindou Finkovou (45), ta se v reálu mezi přáteli nijak netají tím, že vztah s mužem reálně ukončila už před delší dobou kvůli jeho alkoholismu.

V reálu tedy ten první se ženou sice už nespí, ale zatlouká, že má další vztah, a ten druhý vlastně už v okamžiku slehnutí s jednou ze sester ani žádné manželství neměl.

Související články

Další články