Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SEXUÁLNÍ ZPOVĚĎ KRÁSNÉ LYŽAŘKY: Nikdy jsem neměla sex ani rande. Sport je pro mě vším!

Je to kočka, ale ani tak neměla ještě rande.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
S tímhle se většina lidí asi moc nechlubí. Američanka Mikaela Shiffrin ale studem netrpí. Klidně všem přiznala, že ve svých jednadvaceti letech stále neměla rande, a tudíž ani žádný sex. Sport je jejím životem a na nic jiného prostě nemá čas!

Mikaela Shiffrin (21) patří k největším hvězdám ve světě lyžování, ovšem ač v jejím pracovním životě snad nemůžeme najít jedinou chybičku, v tom osobním to tak slavné není. Američanka se o tom rozpovídala v jednom z rozhovorů pro rakouská média a trochu tak šokovala veřejnost!

“Ještě nikdy jsem neměla rande. Chci si to ale někdy určitě vyzkoušet, pokud se někdo najde. Sport je pro mě vším, mimo něj skoro nic neznám. Nezažila jsem toho skutečně hodně, chybí mi víc zábavy,” uvedla smutnou realitu.

Vzhledem k jejímu týdennímu režimu je ale opravdu složité najít si čas na sebe samu. “Od pondělí do soboty mám pevně stanovený program a v neděli relaxuji. Potřebuji v životě více rovnováhy. Nikam nechodím, jako je tomu u ostatních mladých lidí,” dodala.

V každém případě až si chvilku najde a vyrazí do společnosti, je jasné, že rande na sebe nenechá dlouho čekat. Mikaela je krásné a úspěšné děvče, rozhodně bude žádanou partií…

Související články

Další články