Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexuální výkony sportovců: Fotbalista, nebo tanečník, který ze sporťáků vám to udělá nejlépe?!

Tak kterého si vybrat, dámy?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Profesionální sportovci jsou zvyklí na tvrdý dril a disciplínu, pokud jde o jejich profese. Nicméně když přijde řeč na sexuální výkony, zas tak tvrdé to někdy není. Nebojte se, s těmi hůře výkonnými už nemusíte ztrácet čas. Poradíme vám, s jakými sportovci si stojí za to zapinkat a jací jsou na tom naopak se svým sexuálním skóre nejhůře.

Fotbalisté

Nejobletovanější a často nejopečovávanější sportovci světa. Ženy šílí, muži obracejí oči v sloup, pokud tedy jejich oblíbenec zrovna nevstřelil gól. Mezi nejkrásnější muže planety patří právě fotbalisté. Stojí to ale vůbec za to je takhle obletovat? Musíme vás zklamat, dámy a pánové, stojí. Ono to totiž opravdu stojí. Sexuální výkon fotbalistů je dle statistik opravdu nadprůměrný. Fyzicky jsou na tom dobře, a jelikož se pohybují výhradně mezi svým vlastním druhem, který zahrnuje pouze mužské plemeno, společnost dívky umějí ocenit. Řekněme, že jsou nadržení jako francouzští buldočci, takže mohou kdykoliv a kdekoliv. Bohužel tento smutný fakt vede u tohoto druhu k občasné promiskuitě, ale co už, každý má něco, nebo ne?

Hokejisté

Tak toto je poněkud smutnější příběh. Kde bůh holt dal… S hokejkou jim to sice jde fajn, ale pokud jim ji vezmete, jsou zmatení jak lesní včela. Nevědí, kam ten svůj puk vstřelit, a pokud se náhodou trefí na branku, tak je to docela rychlovka, kterou ani nezaznamenáte. A pak se zase rychle snaží dohonit ten puk a vstřelit další gól, leč marně. Po pár nezdařených pokusech mu jednoduše řekněte, ať si ten puk už radši honí sám.

Bodybuildeři

Pokud holdujete těmto namakaným týpkům, doporučujeme si jet pouze pozici koníčka a nezkoušet BDSM praktiky. Nemusela byste to totiž přežít. Navíc těmto mužům se často stává, že v posilovně pumpují tolik, že svaly na stehnech trochu zastíní chloubu mezi nimi. Obzvlášť pokud nejsou úplně vyvinuti, je důležité apelovat na to, aby pumpovali s rozumem.

Tenisté

Jsou zvyklí na raketu v ruce. Umějí s ní pěkně praštit a taky u toho umějí pěkně zařvat. Pokud si takového tenistu pozvete domů, upozorněte sousedy, že se od vás z bytu bude ozývat něco jako finále Wimbledonu. Výkon to sice bude úctyhodný, ale pokud nemáte neméně výkonný sound systém s heavy metalem po ruce, budete se muset smířit s jeho hekáním.

Cyklisté

Jsou zdatní a zvyklí na dlouhé tratě, takže vytrvají až do cíle. Nebudou u toho tolik popadat dech jako kulturisti, a navíc dokáží střídat tempo. Je to velice výhodný balíček, maximální výkon i uspokojení. Kámen úrazu nastává, když dojedou do vytouženého cíle. Dost často totiž následuje kolaps. Pokud jste tedy mazlicí typ, nečekejte, že mazlení docílíte postkoitálně. To už totiž bude váš jezdec po smrti.

Tanečníci

Milé dámy, pokud objevíte některého, který je striktně heterosexuální a vypadá striktně heterosexuálně, gratulujeme. Tanečníci jsou totiž zárukou kvality! Mají smysl pro rytmus, takže tempo můžete nechat vyloženě na nich. Budou vědět, co mají dělat. Fyzička je lepší než u jakéhokoliv jiného sporťáka, a navíc je tam ta vášeň. Jsou většinou poněkud temperamentnější a vznětliví, ale to v posteli vůbec nevadí, ba naopak. A vůbec nevadí, že nevypadá vyloženě jako Channing Tatum, i takový tanečník salsy určitě ví, kam se v té posteli vrtnout.

Související články

Další články