Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sexuální útok na Pančochovou: Babišovy noviny ji donutily připustit spekulace o lesbické orientaci! Tohle si naše Šárka opravdu nezasloužila!

Proč, Andreji, ptá se možná oprávněně Šárka Pančochová, která
dostala na iDnes hodně zbytečnou a hlavně trapnou otázku, na kterou zřejmě
nechtěla odpovědět ani popravdě, ani lživě…
Zdroj: profimedia.cz, repro/iDnes.cz, koláž: Martin Navrátil
+ Další fotografie

Nechutné, trapné, dehonestující, zbytečné.

Tak nějak lze označit fatální omyl portálu iDnes, který si nepěkně pohrál s naší olympioničkou, závodnicí na snowboardu Šárkou Pančochovou (23).

Ta v dobré víře přistoupila na online rozhovor se čtenáři, netuše, že se nechala vlákat do pasti, ze které nebude úniku.

Zatímco běžní hosté chatů mají možnost některé dotazy prostě nepustit dál, nebohá Šárka označila dotaz čtenářky iDnes ve znění „Seš lesba?“ zcela v duchu svých zvyklostí. Lhát se jí zřejmě nechtělo a pravdu napsat asi také ne, tak zaškrtla políčko „odmítám odpovídat“ a tento její verdikt se také objevil na ostrém serveru, kde visel (viz fotogalerie) ještě v době uzávěrky tohoto článku. Proč až dosud nezasáhl editor nebo vedení redakce, není jasné, ale vyvolává to dojem, že je celá věc redakci lhostejná, ostatně stejně jako Šárce, která také mohla vzít celou věc jako nenásilnou formu coming outu.

Pančochovou by jinak stavěla celá věc do mimořádně nepříjemné situace. Heterosexuálové, kteří jsou veřejně činní, totiž většinou vítají, mohou-li spekulace o své sexualitě jasně odmítnout, ale členové gay a lesbické komunity naopak podobné otázky většinou nevyhledávají a nebohá Pančochová, v posledních dnech tolik zkoušená bezcitnými novináři, si něco takového skutečně nezasloužila, nota bene od nebulvárního média.

Sháníme vyjádření majitele mediální skupiny MAFRA Andreje Babiše, který se narodil v zemi, kde se dodnes o homosexualitě nesmí objektivně psát, ale v Česku jeho zaměstnanci situaci domnělé člence queer komunity v tomto případě zrovna neulehčili.

Šárko, nedej se, jsme s tebou!

Související články

Další články