Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sexuální úchylky podle znamení zvěrokruhu: Beran si klidně užije s neznámou osobou

Zdroj: facebook
+ Dalších 7 fotografií
Sexuální život je pro všechny velmi důležitý. Své fantazie a všemožné úchylky si však každý nechá rád pro sebe. Co prozradí vaše znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Březnové znamení zvěrokruhu nemá problém užít si nezávazný sex s neznámou osobou. Stačí pár minut a už spolu dovádějí v posteli.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk je velmi náruživé zvířátko. Co ho však nejvíce rozpálí? Kostky ledu, které se roztékají na těle! Nejlépe když jsou na mužské bradavce a žena si s nimi slastně hraje.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Rozdvojené osobnosti se nemohou nabažit sexu ve dvou. Není proto výjimkou, že si rády užívají rovnou ve třech. Na vrcholu blaha jsou, když jsou rovnou dvě osoby stejného pohlaví. To je pak jízda!

RAK (22. 6. až 22. 7.) Své volné chvilky tráví v sex-shopech. Po večerech pak zaujatě sledují, jak si jejich partner užívá s novou hračkou. Bičík už nikoho nezajímá, oni jsou přeborníci v inovacích.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvíčkové mají v oblibě ukazovat své ego. Rádi se předvádějí v kostýmcích supermana a nebo školačky a myslí si, že jsou zatraceně sexy. No nevíme…

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Vy jste dokonalost sama! Musíte mít vše pod kontrolou. Pokud najdete na svém klíně jen jediný chloupek, nebude nic. Prvně se prostě jdete oholit.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy si užívají každý zásun. Sní však o pořádném análním sexu, kdy jejich partnerka bude doslova křičet bolestí.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Nejvášnivější znamení je schopné rozdat si sex s kýmkoliv. Když to prostě na ně přijde, neudrží se. Skočí na cokoliv, co je zrovna při ruce.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Smyslnost je pro Střelce klíčová. V oblibě mají všelijaké hry, které je vystřelí do hloubek fantazie.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozorozi jako jediní ve zvěrokruhu jsou neradi dominantní. Klidně na ně plivejte, mlaťte je! Jim se to bude líbit.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) V kuchyni, venku nebo třeba v letadle. Vodnáři jsou mistři experimentování a nevadí jim riskovat. Když je někdo přistihne při aktu, zaručeně se udělají.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Rybičky jsou plachá zvířátka. Ve svých snech však touží okořenit si svůj sexuální život. Tak snad se jim to někdy vyplní.

Související články

Další články