Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální skandál v Plzni: Diana (19) neudělala maturitu, tak práskla ředitele školy, že ji sexuálně obtěžoval. Co jí dělal?

Diana tvrdí, že to ředitel na ni zkoušel.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Plzeňská policie v těchto dnech prošetřuje případ devatenáctileté Diany, která nařkla ředitele střední školy, kde čtyři roky studovala, že ji sexuálně obtěžoval. Za to, že k sexu s ředitelem nesvolila, ji prý čekala pomsta. Neudělala maturitu.

Západočeskou Plzní hýbe případ devatenáctileté Diany, která se rozhodla jít s pravdou ven. S tou pravdou, jak ji vidí ona. Její celý příběh přinesl Blesk.cz.

Jako tisíce dalších studentů i Dianu na jaře čekala zkouška dospělosti. Ovšem dopadla pro ni katastrofálně, rupla. Písemnou část maturity udělala, od ústní zkoušky ji ale hned ze dvou předmětů vyhodili.

Za jejím neúspěchem prý stojí jedna osoba – ředitel školy. Ten byl předsedou komise a Dianu vyhodil. Jenže Diana je teď ukřivděná a tvrdí, že to nebylo kvůli její nepřipravenosti, ale kvůli tomu, že s ředitelem nechtěla mít sex. Případ se proto rozhodla zveřejnit a ředitele už řeší policie.

Pifku měl na Dianu prý už od prváku, kdy z ní nespustil oči. „Když jsem třeba svlékala svetr v lavici, tak mi koukal na prsa, nebo mi sahal rukou na bok. Měl pořád dvojsmyslné narážky,“ uvedla neúspěšná studentka pro Blesk.cz.

Když se blížila maturita, napětí rostlo. „Jednou jsem řekla, že jsem ze zkoušek nervózní. A on na to, že jestli chci, tak mi to může zpříjemnit sexem,“ dodala Diana s tím, že ji měl ředitel lákat na školní výlet do Francie, kam ale nejela. Blesku také řekla, že ji ředitel jednou políbil na rty.

O pana ředitele se už začala zajímat policie, která objektivně posoudí, jestli šlo skutečně o sexuální obtěžování, nebo se jedná o pomstu naštvané studentky, která nevydýchala neúspěch.

Mimochodem, nás by zajímalo, zda slečna udělala maturitu alespoň v opravném termínu v září. Nebo i tam byl ředitel a znovu neprošla?

Učitel prý Dianu obtěžoval 4 roky… Proč to neoznámila dříve? Tenhle případ bude ještě zajímavý. Diana možná nebude úplný dáreček, jak naznačují někteří její spolužáci v internetových diskuzích. Ale nebudeme Dianu předem soudit. Případ je teprve na začátku.

Související články

Další články