Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Sexuální predátor Ronaldo: Ozvala se další žena, kterou údajně znásilnil!

Ronaldo má problém!
Zdroj: The Sun
+ Dalších 6 fotografií
Fenomenální portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (33) má malér! A zdá se, že ještě větší, než se původně zdálo. Není tomu dlouho, co ho z několik let starého znásilnění obvinila neznámá kráska Kathryn Mayorgaová. Teď se prý přidala další "oběť" tohoto sexuálního predátora, o jehož orientaci se dlouhé roky spekulovalo.

Ozval se totiž Leslie Stovall, právník Ronaldovy údajné oběti. Ten řekl, že ho kontaktovala další žena, kterou jeden z nejlepších sportovců planety měl před lety znásilnit. Totožnost ženy právník nesdělil.

„Mluvil jsem s další ženou, která říká, že má podobnou zkušenost,“ řekl Leslie Stovall pro britský server Daily Mail.

Advokát také uvedl, že veškeré důkazy v nejbližší době předá policii v Las Vegas.

Údajná druhá Ronaldova oběť je prý Američanka. Nic víc se o ní zatím neví.

Sám Ronaldo už dříve odmítl, že by s Mayorgaovou, která je označována jako oběť číslo jedna, měl tehdy v Las Vegas sex proti její vůli.

Ronaldova slova potvrzují i snímky, které vznikly v onen večer. Je na nich vidět, jak se Mayorgaová k fenomenálnímu fotbalistovi má. Líbá ho, tulí se k němu a nevypadá jako žena, která by s Ronaldem nechtěla nic mít. Právě naopak.

Otázkou je, kdo je skutečná oběť této kauzy. Jestli to jsou ženy, které „sexuální predátor“ Ronaldo údajně před dlouhými lety znásilnil, anebo je to sám portugalský kanonýr, který teď čelí nebývalému tlaku a údajně se od něj i začínají odklánět sponzoři.

Navíc si přiznejme: Potřebuje Ronaldo se svou vizáží, slávou a naditou peněženkou vůbec někoho znásilňovat? Těžko!

Mohlo by vás zajímat

Další články