Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

SEXUÁLNÍ PRAKTIKY PODLE ZNAMENÍ: Ryby rajcuje kandaulismus, Býci milují orální sex a Štíři? To snad ani nechcete vědět!

Víte, po jakých sexuálních praktikách vaše tělo ve skutečnosti prahne?
Zdroj: Affinitas
V našich horoskopech jsme už probrali téměř všechna témata. Víte tedy už, jakého partnera si vybrat, jak zhubnout i po čem skrytě toužíte. Na jednu oblast jsme ovšem zapomněli a tu vám poodhalíme dnes. Víte, jak jsou na tom jednotlivá znamení se sexuálními praktikami? Poradíme vám, co dostane do varu právě vás.

Beran

Berani se vyžívají v grupen sexu. Sex ve třech pro ně není žádným vzrušením. Čím víc lidí se do sexuálních hrátek zapojí, tím líp. Proto bude mít toto znamení sklony právě k této sexuální praktice.

Býk

Zástupci Býků prostě milují orální sex. Prakticky by se dalo říct, že by na něm dokázali přežít do konce života. Žádná předehra se tedy bez této praktiky neobejde.

Blíženci

Blíženci se vyžívají v pořádně tvrdém sexu. Sado-maso u nich patří k oblíbeným praktikám číslo jedna. Bič, pouta, provazy, něco takového od nich můžete čekat.

Rak

Raci si sex rádi užívají zadečkem. Právě proto je anál jejich milovanou praktikou. Pokud se tedy této zkušenosti chcete vyhnout, raději s Rakem na rande nechoďte, mohlo by vás to zaskočit.

Lev

Lvi nemyslí jen na sebe a přímo milují uspokojovat se s partnerem ve stejný okamžik. Poloha 69 tedy rozhodně není tou málo používanou. Ruku na srdce, kdo by ji nemiloval?

Panna

Panna touží po tom alespoň jednou v životě zažít sex ve třech. Víc lidí je už pro ni podivné, ale dva je zase zatraceně málo účastníků. Švédská trojka je tedy pro ni praktikou číslo 1.

Váhy

Váhy mají velké sklony k submisivitě. Právě proto si užívají nadvlády partnera. Dovolí mu skutečně vše, a tak jsou jejich hrátky někdy až nebezpečné.

Štír

Možná se vám to bude zdát nechutné, ale Štíři prostě milují piss. Že nevíte, co to je? No jak to říct slušně? Prostě si před sexem nedojdete na malou a tuto potřebu vykonáte až v jeho průběhu.

Střelec

Střelce vzrušuje exotika, a tak nemají rádi nic tradičního a typického. Přirozený a naprosto vzrušující je pro ně sex s černochem či černoškou. Pokud mají v posteli tuto exotickou krev, zažívají vrchol blaha.

Kozoroh

Kozorozi posouvají laťku sexuálních praktik zase o kousek dál. Vyžívají se totiž ve fekálu. Prostě, jednoduše řečeno, milují, když na svého partnera můžou kadit a on na ně. Zvláštní, nemyslíte?

Vodnář

Vodnář miluje masturbaci, a tak prostě nepotřebuje k sexu partnera. Vyžívá se v tom hrát si sám se sebou a k tomu použije opravdu spoustu pomůcek.

Ryby

Kandaulismus je oblíbenou sexuální praktikou Ryb. Jde o to, že muže vzrušuje ukazovat svou partnerku nebo její fotku jiným lidem. Dostává je to na vrchol blaha a slasti. Tomu se říká láska, nemyslíte?

Související články

Další články