Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální orgie na Robinsonově ostrově: Nova uvalila informační embargo! O erotických hrátkách se musí mlčet

+ Dalších 176 fotografií
Jak probíhá sexuální život na Robinsonově ostrově? To obestírá tajemství! Kdo si užíval? Co řekli členové štábu?

Robinsonův ostrov je plný statných mužů a krásných žen. A tak se nabízí otázka, kdo si to spolu rozdal. Soutěžící tvrdí, že na sex byli unavení. Ale lidé z produkce nám řekli něco jiného.

"Soutěžící sice tvrdí, že se moc nesexovalo. Ale mezi členy štábu... No, já o tom nesmím mluvit, na tyhle věci je informační embargo," řekl nám člen štábu, který Robinsonův ostrov natáčel

Z toho tedy plyne, že soutěžící byli hodně unavení a hladoví a na erotiku nemysleli. Ale vypadá to, že členové štábu síly na erotické hrátky měli.

Každý soutěžící si na ostrově sáhl na dno fyzických sil "Je to úplně jednoduchý – tam prostě za celou dobu nebyla žádná erekce. To za prvé. A za druhé, měl jsem strach, jestli se mi vůbec postaví, až se vrátím zpátky. Stresem to nebylo, to bylo strádáním. Prostě se nepostaví. Nejsou vitaminy, nejsou minerály, není sůl, tak se prostě nepostaví. Zkuste to a uvidíte. Hladovějte deset dní a budete mít taky problém," uvedl pro TV Nova veterán Radovan, který byl právě prvním, který toto téma mezi svými soupeři nadhodil.

Krasavec Miloš Brt vše jen potvrzuje. "Tohle pro mě osobně byla docela schíza, protože mi asi po měsíci došlo, že nemám absolutně chuť podívat se tam na žádnou holku, i když jsme tam holky měli fakt hezký. Fakt jsem si myslel, jestli není něco špatně, ale najednou přišel Radovan a říká mi: Ty vole, Mílo, mně se už měsíc nepostavil. Okamžitě tam byl výbuch smíchu a všichni se toho chytili. Úplně všichni kluci z Calao se přidali," dodal pro TV Nova Míla, podle kterého se to týkalo úplně všech na ostrově.

Na sex neměly pomyšlení ani ženy "Já vám to řeknu úplně jednoduše. Moje hormony byly tak na nule a mozek sotva pracoval, že moje sexuální potřeby byly na bodu nula. Ale fakt, nekecám. Já jsem v sobě možná tam někde hluboko cítila, že to člověku nějak chybí, ale spíš si myslím, že je to tím, že jsme na to nějak zvyklí a naučení, ale jen myšlenkově. To tělo na to nemá chuť, nefunguje," prozradila Tereza Mikšaníková, která má sex jinak hodně ráda.

Související články

Další články