Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexuální obtěžování a svazování českých turistů! Sabinu a Honzu napadli Egypťané v hotelu, kde vraždil Petr Kramný

+ Dalších 5 fotografií
Dva čeští turisté tvrdí, že egyptském hotelu Titanic Palace je napadli členové personálu. Sabina D. (27) byla prý sexuálně obtěžována a Egypťan si ji chtěl koupit. Její přítel Jan B. (27) se jí zastal. Egypťané ho svázali a zmlátili. O případu informoval deník Blesk. K incidentu došlo ve stejném hotelu, kde zemřely Monika Kramná a její dcera Klárka.

Sabina a její přítel Honza trávili dovolenou v hotelu Titanic Palace. To je hotel, kde Petr Kramný podle českých kriminalistů zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku. Kramný se k tomu ale nikdy nepřiznal. Uvedl, že v Egyptě jim museli dát jed a on jediný přežil.

Vraťme se ale k Honzovi a Sabině. Na dovolenou se těšili a chtěli si ji užít. Jenže Sabina prý v hotelu čelila sexuálním narážkám. Vše vyvrcholilo nemravným návrhem. Plavčík prý nabídl peníze, když mu Sabina udělá orální sex. „Když byla Sabina v bazénu, tak mi řekl: Zaplatím za sex s tvou přítelkyní. Pošli ji na pokoj, chtěl bych orální sex,“ uvedl Honza v rozhovoru pro deník Blesk, který o šokujícím případu informoval. Honza prý měl trochu upito a neudržel se. Plavčíkovi vrazil facku. A nastalo peklo.

Plavčík prý vzal sklenici a Honzovi rozrazil hlavu. Honza vyhledal lékaře a myslel si, že to nejhorší má za sebou. Jenže lidé z hotelu si na něj prý počkali. Chytili ho tři kluci a odtáhli do místnosti bez oken. Lanem mu svázali ruce a nohy. Vzali mu prý hodinky a řetízek. „Pak přišel plavčík a obuškem mě bil hlavně do lýtkových svalů, do žeber,“ popsal Honza Blesku. Zachránilo ho, že hodně křičel o pomoc.

Celý incident vyšetřovala egyptská policie. Pak delegát zájezdu navrhl, že Honzu přestěhují do jiného hotelu. Prý z důvodů jeho bezpečnosti. Sabina pak o celém případu informovala českou ambasádu v Káhiře. „Můžeme potvrdit, že se na naši ambasádu v Káhiře ve středu 2. 8. večer před svým odletem do Prahy obrátila jedna Češka s tím, že její přítel měl být v návaznosti na sexuální obtěžování její osoby napaden, svázán, zbit a okraden,“ uvedla pro Blesk Irena Valentová z ministerstva zahraničí.

Lékařská zpráva uvádí, že Honza měl na hlavě tržnou ránu, hematomy na rukou a lýtkách a otlaky po svázání. Sabina požaduje, aby se celým případem důkladně zabývala česká ambasáda. Detaily celého šokujícího příběhu najdete ve středečním Blesku.

Související články

Další články