O Grznárovi se dá mluvit jako o nadsamci a sexuální mašině. „Poprvé jsem na to vlítnul už ve čtrnácti letech. V té době už jsem tahal železa v posilovně a pomáhal jsem si různými podpůrnými přípravky. Byl jsem namakanej a ženské to měly rády. Už tehdy jsem měl zvýšené libido a testosteron,“ smál se oblíbený youtuber, který nemá problém říkat, co si myslí.

Jeho poprvé trvalo přibližně deset minut. „Ta holka, bylo jí něco přes dvacet, byla docela rajda. Bušil jsem do toho u ní v obýváku asi deset minut, samotnou ji překvapilo, jak moc jsem šikovnej. Bylo to asi kvůli tomu, že už tehdy jsem měl zvýšenou hladinu testosteronu. A to mám pořád,“ pokračoval kulturista, který se před časem představil i coby zápasník MMA – tedy smíšených bojových umění. Rozhodně má hodně vysoký sexuální apetit.

„Miluju ženský a ony cítí, že jsem nadsamec. A to je dobré. Mám ale vztah, takže s koukáním po jiných to nehrotím,“ dodal Grznár, který nechtěl říct, zda už tehdy měl v sobě syntetický testosteron. „To ať si domyslí každý sám,“ dodal.