Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexuální mašina Filip Grznár: Popsal svoje první milování ve 14 letech v obýváku!

Známého youtubera a kulturistu řeší policie.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Známý youtuber a úspěšný kulturista Filip Grznár (32) poodhalil své soukromí a redakci eXtra.cz popsal svůj první sex, který proběhl v jeho 14 letech! Bylo to se starší slečnou a díky vysoké hladině testosteronu do toho prý bušil hlava nehlava! Byl snad už tehdy na steroidech?

O Grznárovi se dá mluvit jako o nadsamci a sexuální mašině. „Poprvé jsem na to vlítnul už ve čtrnácti letech. V té době už jsem tahal železa v posilovně a pomáhal jsem si různými podpůrnými přípravky. Byl jsem namakanej a ženské to měly rády. Už tehdy jsem měl zvýšené libido a testosteron,“ smál se oblíbený youtuber, který nemá problém říkat, co si myslí.

Jeho poprvé trvalo přibližně deset minut. „Ta holka, bylo jí něco přes dvacet, byla docela rajda. Bušil jsem do toho u ní v obýváku asi deset minut, samotnou ji překvapilo, jak moc jsem šikovnej. Bylo to asi kvůli tomu, že už tehdy jsem měl zvýšenou hladinu testosteronu. A to mám pořád,“ pokračoval kulturista, který se před časem představil i coby zápasník MMA – tedy smíšených bojových umění. Rozhodně má hodně vysoký sexuální apetit.

„Miluju ženský a ony cítí, že jsem nadsamec. A to je dobré. Mám ale vztah, takže s koukáním po jiných to nehrotím,“ dodal Grznár, který nechtěl říct, zda už tehdy měl v sobě syntetický testosteron. „To ať si domyslí každý sám,“ dodal.

Související články

Další články