Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální magie v praxi: Umíte čarovat v posteli? A opravdu víte, co chcete?

Erotika není vůbec špatná!
Zdroj: profimedia.cz
Zajímá vás, co je to sexuální magie? Víte o tom, že máte tu moc přičarovat si větší a intenzivnější prožívání svých orgasmů? Jak na to? Odpověď hledejte v sexuální magii a magických školách.

To, že naše tělo a s ním spojená sexualita fungují na bázi nějaké energie, věděli již naši předci. My máme ovšem tu výhodu, že tyto informace můžeme dohledat a použít pro vlastní prospěch. Sexuální magie je pro nás tajemná proto, že nám nikdo nechce prozradit, jak lidská sexualita skutečně funguje.

Dnes je mnoho tantrických škol, kde se vyučuje sexuální magie. Ale dokonce i dnes, kdy je pornografie normální, mají tyto školy ve společnosti nálepku něčeho nenormálního. Ptáte se proč? Protože sexuální magie je dostupná úplně každému člověku. Tantra je nauka o přirozené a pravdivé lidské sexualitě.

Sexuální magie se z ní stává, pouze pokud uvěříme, že naše vlastní přirozená sexualita je něco divného, co bychom neměli poznávat a zabývat se tím. Pokud se nad tímto tématem ani nezamýšlíte, nemůžete mít ze sexu intenzivní a povznášející rituál.

Jedním z hlavních nástrojů této magie je vášeň, která ovládá vás i vaši sexualitu. Pokud se naučíte s touto silou pracovat, můžete si přičarovat například vysněné miminko, věrného partnera či senzační práci. Ano, myslím to opravdu vážně! Pokud se vám povede dostat se s partnerem do stavu vzrušení, je jen na vás, na jakou vlnu a energii se napojíte a čím si svůj prožitek zpestříte.

Zajímá vás, jak tedy dosáhnout svých snů a přání? Jednoduše! Klíčem k sexuální magii je přeměna sexuální energie na tvořivou sílu. Tato síla vám pomůže dostat se ke všemu, co si přejete! V praxi to pak vypadá tak, že při milostném aktu místo na pouhé vzrušení a dosažení orgasmu myslíte na svá přání. Výsledek je zaručený a přichází téměř okamžitě. Stačí se jen správně naladit a především věřit v zázračnou moc této magie.

Velkou výhodou tohoto zlepšování si životní situace je fakt, že vzrušit se můžete i sami, a tak k tomu nepotřebujete žádného partnera. Neváhejte tedy a začněte si sny plnit hned! Pokud se vám situace nepodaří zlepšit hned na první dobrou, přivodíte si tím alespoň orgasmus a to je taky velmi příjemné zjištění!

Související články

Další články