Poté, co eXtra.cz přišlo s intimní konverzací sexuálního loudila Kuby Hory, dala mu po dvou letech vale modelka Nikol Švantnerová. Najednou jakoby se mu do mozku z mezinoží vrátila krev a uvědomil si, jak moc svou lásku zranil.

Jenže to vypadá, že není cesta zpět, i když Nikol stále tvrdí, že si dali jen pauzu. Jenže podle našeho dobře informovaného zdroje je vše jinak. Miss na Jakuba kašle, chodí si do společnosti, rozdává na každou stranu úsměvy, zatímco nevěrník Hora je ztrápený a snaží se přítelkyni získat zpět.

„Pořád jí píše a volá. Snaží se ji zvát na romantické večeře, vymýšlí srdceryvné plány. Jenže Nikol je neúprosná. Opravdu ji tím ponížením ranil a snaží se žít po svém. Ale Kuba se nevzdává, i když se nepotýká s dobrou. Ale ona ho má teď opravdu na háku a možná si i užívá to, jak ji stále uhání,“ prozradil nám blízký kamarád již rozešlého páru.

Sama Nikol přiznala, že ho od provalené erotické konverzace, kdy se s ním rozešla, ani neviděla. „Já mám teď práce nad hlavu, chci se věnovat kariéře a nechci nic řešit. S Kubou jsme se neviděli ani na kafi,“ přiznala modelka a tím potvrdila, že zatím nemá náladu se vídat.

To si měl čutálista rozmyslet dřív, kdo mu je přednější. Jestli zasunutý penis v jiné vagině, nebo do té doby fungující vztah.