Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexuální horoskop pro rok 2016. Kalhotky dolů, nohy od sebe, tenhle rok bude pro PANNY hot!

Sexuální horoskop pro rok 2016. Kalhotky dolů, nohy od sebe, tenhle rok bude pro PANNY hot!
Zdroj: archiv
Co čeká a nemine milované panny? V dalším díle našeho kraťounkého seriálu si vezmeme na paškál právě toto zemské znamení. Panny se rodí od 23. 8. do 22. 9. a jde o velmi krásné a sexuálně nabité bytosti. V tomto roce je čeká víc sexu než spánku, a tak se dá říct, že půjde o povedený rok.

Muž narozený v panně je člověk na úrovni, na kterého se můžete spolehnout. Je vzdělaný, má přehled, je pracovitý a velmi pečlivý. Nepatří mezi snílky a v tom, čemu se věnuje, se snaží být nejlepší. Pokud se tedy právě věnuje orálu či jiné sexuální praktice, nečekejte zklamání. Je spolehlivý, na milostném vztahu si velmi zakládá a umí být opravdu pozorný. S vyznáním lásky ovšem může mít potíže.

Žena narozená pod vládou Panny je pevně ukotvená v realitě, ale v srdci má sny, kterým věří a jde za nimi. Je to dáma, která vždy působí důstojně a své emoce si nechává pro sebe. Věří v čistou, skutečnou a dlouhodobou lásku, ale nesmíte na ni spěchat. Je vyrovnaná a svému partnerovi bude oporou.

Beran

Tak více odlišné bytosti najdeme asi jen stěží. Přesto v sexu platí, že protiklady se přitahují, a tak se nebojte oddat se a užít si noc s beranem. Stůjte ovšem nohama na zemi a zůstaňte jen u jedné noci.

Býk

Naprosto harmonické a intenzivní spojení. Budete si navzájem plnit sny a touhy. Budete jeden pro druhého sexuálním učitelem, a tak se při sexu nebudete nikdy nudit.

Blíženci

Tak zde bych sex opravdu nedoporučovala. Přestože je s blížencem zábava a sranda, žádná přitažlivost tu nefunguje, a tak se do soulože nepouštějte, nebo mějte při ruce tunu lubrikantu.

Rak

S rakem byste v tomto roce mohli vybudovat skvělý a trvalý partnerský vztah. Oba jste klidní a toužíte po harmonii, krása. Ovšem o vášni, smyslnosti ani vzrušení tu není ani slovo.

Lev

Toto pouto vás brzy smete a unaví. Lev je na vás velmi silnou osobností, a tak byste si v posteli přišli neustále do něčeho nuceni a rozhodně byste se neuvolnili. Diktátorství a krutost lva ve vás sexuální buňky neprobouzí.

Panna

Tato kombinace bude pro vás v roce 2016 tou nejlepší. Panny jsou pro sebe jako stvořeny, a tak si rozumí prakticky ve všem. Těžko najdete vzrušující okamžiky, pokud nebudou právě s pannou.

Váhy

Spojení s váhou nebude zrovna hot! Přestože si rozumíte a navzájem si vyhovujete, do postele spolu nechoďte. Zbytečně tím narušíte harmonii a dobré vztahy, které mezi vámi fungují.

Štír

Sex, sex, sex. Ano, toto je povedené spojení. Štír ve vás umí probudit tu správnou naladěnost a dělá s vámi divy. Přestože jste prakticky klidní lidé, pokud je poblíž štír, stává se z vás dračice, která nemá nikdy dost.

Střelec

Stáhněte si kalhotky a nechte se vést do říše slasti. Šikovnost a vzrušenost střelce vás zavedou až na samotný vrchol. A ne jediný.

Kozoroh

Tady vám sexuální svit nesvítí. Zde nepůjde v tomto roce o nic extra. Ne, že byste si neuměli vypomoct, ale nepůjde o žádné nezapomenutelné spojení.

Vodnář

Málokdo ve vás vzbudí tak sprosté a vzrušující představy jako vodnář. Bohužel, u představ to zůstane. Pro vodnáře nejste dostatečně přitažliví, a tak doporučuji strčit ruku mezi nohy a pomoct si s vlastní fantazií.

Ryby

Ryby ve vás vyvolávají silný chtíč romantiky a chuť po pravém milování, a tak kdykoli vás tento rok přepadne chuť na romantiku, zavolejte rybě!

Související články

Další články