Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sexuální harašení v Ulici: Rozina a čokoládový hezoun, nadsamec Maléř a údržbář Evžen

+ Dalších 48 fotografií
V seriálu Ulice se to v poslední době pořádně zvrhává. S harašením se doslova roztrhl pytel. Sexuální šílenství odstartoval Martin Maléř, který začal podvádět svoji manželku Veroniku s číšnicí Šárkou. Poté se přidala Rozina se svým čokoládovým přítelem a nakonec do toho praštili i údržbář Evžen a Blanka.

Na sexuální apetit si postavy z Ulice rozhodně nemohou stěžovat. Martin Maléř je jedním z mnoha, který moc dobře ví, kde si dobře užije. Sotva zavětřil, že doma už to není, co bývalo, stačilo se poohlédnout po okolí.

Do oka mu padla sympatická blonďatá číšnice Šárka. Stačilo pár randíček, několik letmých doteků a už se Maléř rozvádí. Se Šárkou si to nejednou rozdal a evidentně je spokojený, protože jinak by neházel přes palubu manželku a dvě děti.

Pokud se podíváme na mladší generaci v Ulici, solidně to rozjíždí také Rozina se svým čokoládovým princem Victorem. Rozina se zpočátku jevila jako věřící jelito, které se každý večer po večerníčku modlí a všeho se bojí.

Ovšem stačila jedna cesta na pár měsíců do Ameriky a rázem tady máme sebevědomou slečnu, která moc dobře ví, kdy a s kým chce souložit. Na stará kolena si zarajdařil i údržbář Evžen s Blankou.

Kdyby to bylo jen na Blance, dětem ani blízkým by o vztahu s Evženem nejraději ještě nějakou dobu nic neřekla. Nechce to s nikým řešit, bylo to její tajemství, které si užívala. Jenomže to by do toho nejlepšího nesměla vpálit Blančina matka…

Související články

Další články