Jako první Češka dobyla Olymp světové módy. Ale kdyby se teď jako puberťačka rozhodovala, jestli by do toho šla, tak by si to sakra rozmyslela. Zažila takové nechutné obtěžování, že doteď z toho má ještě trauma!

„Nikde na světě není víc harašení než v módním byznyse. Jen se tomu v osmdesátých letech neříkalo harašení, brala jsem to jednoduše tak, že muži jsou hajzlové,“ řekla Pavlína v rozhovoru pro MF Dnes.

Dokonce se jeden čas mužů štítila. Harašení totiž zažívala už od svých patnácti den co den, až jí to přišlo jako rutina. Jenže nějaké hororové zážitky si pamatuje dodnes a už by je nikdy nechtěla zažít.

„Obtěžovali mě, snažili se mě dotýkat. Bylo to denně a už mi to ani nestálo za pozornost. Pamatuju si na jednoho fotografa, se kterým jsem poprvé pracovala, když mi bylo patnáct. Přišel, rozepnul si kalhoty a položil mi penis na rameno. To bylo asi místo pozdravu. Jako s kusem masa s námi jednali,“ dodala Pavlína, která i v padesáti vypadá jako panenka a naštěstí to na ní nezanechalo velké následky.