Těsně před koncem roku se nám vyrojil jeden malý, pěkný skandálek ze sportovního prostředí. Jestli si totiž myslíte, že sportovci na soustředěních dřou hlava nehlava a v noci spí, aby nasbírali síly na další tréninky, tak jste buď úplně hloupí, nebo tak naivní.

Sportovci jsou totiž také jenom lidé z masa a kostí a i ti mají samozřejmě své potřeby.

Ovšem někteří sportovci, obzvlášť tedy v našem případě trenéři, jsou velmi náruživí.

Bohužel pokud nedokážou své pudy a sexuální vášeň udržet na uzdě, dopadá to pak stejně špatně jako v případě trenéra ženského softballového týmu Petra Pospěcha.

My samozřejmě pana Petra Pospěcha zcela chápeme a rozumíme tomu, že udržet se na uzdě v obklopení tolika nádherných žen je velmi těžké, i my bychom se museli hodně moc ovládat, ale disciplinární komise nemá nejspíše pochopení pro taková malá škobrtnutí.

Trenér Petr Pospěch dostal trest zákazu výkonu funkce trenéra ve všech mládežnických soutěžích do 19 let včetně, a to na dobu jednoho roku. A to jenom kvůli toho, že pan trenér dováděl v bazénu s jednou ze svých svěřenek trochu víc, než je prý zdrávo, a také si tahle dvojice dovolila po večerce trochu větší rošambo. A taky si pan trenér dovolil vzteky během hry kopnout do kýble, což považujeme na téhle kauze za opravdu hrozný prohřešek.

Petr Pospěch porušil večerku s jednou z dívek dokonce dvakrát a také se zdržovali společně mimo pokoj.

Ale kde byli, o čem se bavili a co spolu dělali, komise nevypátrala. Takže je taky zcela možné, že trenér ukazoval své hráčce nějaké nové fígly, aby zazářila v příští hře, či spolu jen luštili sudoku. Samozřejmě že mohli spolu prožít velmi vášnivou noc, plnou zvrhlého sexu, ale to jsou jen spekulace.