Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexuální abstinence se vyplácí: Šampion v MMA zápasu to dlouho nedělal a pak byl hotov za 41 sekund!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Celé Boby centrum v Brně se ku příležitosti finálového MMA zápasu Jiřího Denisy Procházky s Tomášem Penzem zaplnilo jednovaječnými dvojčaty. Co chlap, to plešatá horda svalů v týmovém tričku příslušného zápasnického gangu. Ve VIP prostoru se smetánka cpala prorostlou šunkou s kyselou okurkou, přičemž vše zapíjeli na ruský způsob kvalitní vodkou.

Kdo měl, či komu manželka povolila, si s sebou přivedl luxusní doplněk, tedy (ne)oblečenou dámu do večerní róby styl čím větší výstřih, tím více sexy. Večerní šum a dohady na adresu dvaceti bojovníků, kteří nebojácně vstoupili do krvelačné klece, umlčela až tma a hluboký hlas moderátora celého večera Ondřeje Novotného.

Pak už jen nastalo rváčské peklo a záplava povzbuzovacích hesel: „Dej mu! Dělej, ku*va, nenech se nachytat! Buď rychlejší!" Před každým zápasem se celá aréna ztratila ve tmě a jedno jediné bodové světlo vždy upozorňovalo na přicházejícího bojovníka. Co jeden rváč, to vlastní song, a tak arénou zazněly i verše Karla Kryla: „Tou cestou dál jsem šel, kde na zemi se zmítá…,“ přičemž i otrlým zápasníkům vstávala husí kůže. Po devíti zajímavých zápasech však přišel na řadu zápas s velkým Z, a to Jiřího Denisy Procházky a Tomáše Penze.

Nesnesitelné vedro, dusno a pach potu zápasníků se linuly po aréně a do očekávající arény vstoupil lev MMA říše a pyšně ukázal svoji hřívu. Jiří pokorně, avšak odhodlán bojovat do posledního dechu, při vstupu do klece tradičně poklekl a pomodlil se. Celý zápas těchto dvou výborných zápasníků však skončil po neuvěřitelných 41 sekundách, kdy dal Procházka jeho klasické „K.O.leno“ a následnou nemilosrdnou palbu tvrdých ran ležícímu Penzovi.

Jednadvacetiletý Procházka opět dokázal, že pás šampionů nosí zaslouženě a že jeho absence sexu se vyplatila! Jeho oči v sloup a pohled kamsi do nebes, dávající najevo, že i tvrdý bojovník může mít kdesi MMA Boha, a následná pomoc knockoutovanému Penzovi ukázaly, že i 105 kg vážící mlátička je normálním člověkem. Zápasy MMA nejsou honěním triček skinheadů, ale sport s fair play pravidly. Na další zápas se můžete těšit již 12. července v Karlových Varech.

Související články

Další články