Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Sexsymbol Jennifer Coolidge alias Stiflerova máma: Postelových scén se nebojí ani po šedesátce

Jennifer Coolidge jako sexy máma.
Zdroj: Universal Pictures
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
MCBP

Zdá se to neuvěřitelné, ale herečka Jennifer Coolidge (60), kterou proslavila role sexuchtivé Stiflerovy mámy v teenagerské komedii Prci, prci, prcičky, letos v srpnu oslaví své jednašedesáté narozeniny. Hvězda hollywoodských komedií, charakteristická nejen svým nadupaným dekoltem, ale i zálibou v plastických operacích, se díky kultovnímu snímku o partě maturantů zoufale se snažících přijít o panictví stala zaručeně nejslavnější MILFkou všech dob. Sbalila dokonce na 200 chlapů, jak uvedla v rozhovoru pro Variety.

I když si Jennifer Coolidge většina lidí pamatuje zejména jako vnadnou a svůdnou Jeanine alias Stiflerovu mámu, rozhodně nepatří mezi herečky jedné role. Naopak pro svůj všestranný talent se objevila nejen v celé řadě bláznivých komedií, ale můžeme ji spatřit i v mnoha vážných rolích, ať už se jedná o filmová dramata, či napínavé thrillery a detektivky.

Sexy MILFka

Ačkoliv se Jennifer chtěla původně stát zpěvačkou, nakonec se rozhodla jít trošku jiným směrem. Po úspěšném absolvování umělecké školy a získání bakalářského titulu započala svou hereckou kariéru v jednom z divadel v Los Angeles. První větší filmová role jí přistála na stole až roku 1998, kdy si zahrála v komedii Noc v Roxbury. Díky účinkování ve snímku, v němž si hlavní role zahráli herci Will Ferell (55) a Chris Kattan (51), získala roli sexy MILFky v komedii Prci, prci, prcičky.

Díky této roli jí skákali muži doslova do postele. "Lidé mě pak stále viděli v mé roli. Díky tomu jsem se vyspala s asi dvěma stovkami mužů, kteří by jinak ani mými dveřmi neprošli," přiznala herečka v rozhovoru pro Variety.

Poté, co s vtipem sobě vlastním bravurně ztvárnila roli matky jednoho z hlavních hrdinů teenagerské komedie, její hvězda vystřelila vzhůru do hollywoodského nebe doslova raketovou rychlostí. Jennifer se objevila v mnoha dalších slavných komediálních snímcích, jako například v obou dílech filmu Pravá blondýnka, v dalších dílech Prciček a zahrála si i v řadě seriálů, jak uvádí server ČSFD.

Nebezpečné muchlování

V loňském roce oslavila plastickými operacemi vylepšená herečka šedesátiny, ale od dob jejích nejslavnějších rolí se zdá, jako by zastavila čas a zapomněla stárnout. V loňském roce se stala hvězdou nového seriálu produkce HBO Bílý lotus. V rozhovoru pro server Guardian se rozpovídala o natáčení postelových scén v době pandemie.

"Během pandemie to bylo hodně divné. S někým se muchlujete a doufáte, že vás to nebude stát život," prohlásila herečka, která si v seriálu zahrála Tanyu. Roli ale původně nechtěla vůbec přijmout, nepřipadala si totiž ve formě. „Pandemie mě opravdu zasáhla. Bylo to smutné období. Denně jsem četla tragické zprávy a usoudila, že nás virus převálcuje. Lidé přicházeli o životy, byla jsem přesvědčená, že to nezvládneme,“ prozradila slavná herečka, která díky svým odvážným rolím patřila na počátku milénia k sexsymbolům.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy