Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 5 těžkých situací v životě ženy, ze kterých vždy pomůže orální sex

Zdroj: facebook.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o orální sex.

Sex je univerzální platidlo a skvělé východisko z nejedné šlamastiky. Každá žena se minimálně jednou v životě dostala do situace, kdy byla ochotná vyspat se i s tím největším hnusákem jen kvůli tomu, aby dosáhla požadovaného cíle. Život je zkrátka tak nějak jednodušší, když máte vždy co nabídnout. A kdy je vhodná příležitost na orálek

1. „Ale kolegyně, vy jste se na tu zkoušku moc dobře nepřipravovala, tak co s vámi,“ pronesl chlípně vysokoškolský profesor, který kuřbou od mladé a stupidní studentky z Moravy rozhodně nepohrdne. Drtivá většina školaček je schopná za zavřenými dveřmi kabinetu pro dobrou známku udělat cokoliv. Jen se zeptejte nějaké inženýrky z VŠE ve vašem okolí. Pravdu nepřizná, ale její červenající tváře budou dostatečnou odpovědí.

2. Průměrný policista je hloupé stvoření, které rozdává pokuty podle toho, jak velké jsou jeho mindráky. Když se rozhodne smlsnout si na řidičce, která mírně překročila rychlost při cestě za slevami v obchoďáku, neštěstí je na světě. Platit pokutu? Nechat si vzít body? Ani jedno, uniformovaný ňouma ho vyndá z kalhot a nad přestupky proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu ještě rád přivře oči.

3. Dostat se ve 3 ráno domů absolutně opilá a unavená z baru znamená vzít si taxíka. V Praze, kde vám šmejdi napálí pár stovek za kilásek, tak ubohé dívce bez peněz nezbývá nic jiného než taxikáře pohulit. I mně samotné hodněkrát buclatý páprda za volantem nabídl, jestli nechci svézt „zdarma“. Výhodou je, že když je holka vážně na plech, ráno si nic nepamatuje.

4. Bydlení je drahý špás a platit každý měsíc nájem je pro chudinky pracující za kasou složité. Naštěstí je dost pronajímatelů, kteří nechají ženu v nesnázích bydlet zdarma, když k ní mohou čas od času skočit na intimní návštěvu. Jedna kuřba sice za celou činži nevydá, ale je dobrou cestou k tomu nezůstat na konci měsíce pod mostem.

5. Ve vztahu to může skřípat a světe, div se, někdy nemusí být chyba na straně chlapa. Jak si miláčka zase udobřit a získat tak zpět sponzora? Stačí udělat první krok, jestli teda tak cumlání penisu lze nazvat Partnerovi se odkrví mozek, upustí páru a jeho naštvanost odejde společně s výstřikem na váš roztomilý ksichtík.

Když vidíte, z jakých situací vás může vysekat orál, radši se ani neptejte, co můžete dokázat díky análu. S ním bez nadsázky ovládnete svět!

Související články

Další články