Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sexování na základce v Havlíčkově Brodě by ve Vatikánu neřešili: Víte, od kolika tam mohou souložit ministranti?

Kdyby čeští mládežníci vyprávěli vatikánským vrstevníkům, jaká je u nás pruda, aby by byli pro smích.
Zdroj: profimedia
Havlíčkův Brod je vzhůru nohama kvůli mejdanu školáků, kteří si hráli na doktora tak moc, až jich deset vozí policejní auta mezi gynekologií a výslechy a zoufalí rodiče se děsí toho, že se někdo v baráku dozví, že jejich ratolest v tom grupáči byla také.

Na divoký případ mejdanu havlíčkobrodských šesťáků je uvaleno informační embargo a celé město nemluví o ničem jiném.

Do médií už pronikly informace o výsleších, které mají za cíl zjistit to, na co se vesměs stejně přijde na gyndě, tedy kdo, jak, kam a s jakým výsledkem komu a co strkal.

Policejní mluvčí Dana Čírtková sdělila, že policie rozhodně nebude podávat žádné informace a ani násilím nevymlátíte nic ze sociálky.

Stát se to jinde, zase takové drama to nebude. Česká republika totiž patří mezi země, které to s hranicí sexuální odpovědnosti hodně přehánějí. Zatímco děti v řadě jiných zemí EU mohou normálně skupinově a se vším všudy sexovat už ve čtrnácti, Havlíčkovu Brodu by asi nejvíce prospěl model „Vatikán“.

V tomto římském státečku si to mohou kněží rozdávat s ministranty a vůbec kdo chce, s kým chce, a to už do TŘINÁCTI let. Technicky vzato je to stejně u dívek hlavně o začátku menstruování, takže nebýt u nás tak přísné zákony, možná by v „Havlbrodě“ nemuselo být takové haló, jen by pár školáků s méně liberálními rodiči dostalo na zadek.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy