Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

"Sexovali jsme celý večer!" Tato věta dvanáctileté dívky rozpoutala obří sexuální skandál v Havlíčkově Brodě! Orgie žáků 6. třídy řeší policie!

Zdroj: archiv
Děti z jedné základky v Havlíčkově Brodě si udělaly mejdan u jednoho z kamarádů. A rozhodně nehrály šachy. Podle informací Havlíčkobrodského deníku došlo ke skupinovým sexuálním hrátkám. Orgie nyní řeší škola, vyděšení rodiče a také policie. Hodně práce budou mít i gynekologové. Jedná se o velmi citlivý případ, policie je na slovo skoupá, ale informace jsou už v médiích a lavina se nedá zastavit.

Děti z 6. třídy (je jim 12 nebo 13 let) si udělaly super mejdan. Alkoholu se moc nevypilo, takže zbyla síla na sex. Místo zvracení do záchodové mísy dětičky vyrazily do ložnice a rozjely tam orgie Na mejdanu bylo asi deset dětí.

Vše se podle Deníku provalilo, když si o tom začaly povídat na Facebooku

Policejní mluvčí Dana Čírtková sdělila, že policie rozhodně nebude podávat žádné informace. Mlčí i vedení sociálky. Jenže mluví rodiče a vedení školy a to bohatě stačí.

Ředitelka školy vykecala, že děti jsou jedno po druhém odváženy na policejní služebnu k výslechům.

"Dcera mi řekla, že ji asi budou vyslýchat. Prý byla s kamarádkou u kamaráda doma. Řekla mi, že sexovali, ale co přesně si pod tím mám představit, si nejsem jistá," uvedla jedna z vyděšených matek. Kromě policejní služebny dívky ještě čeká hlavně cesta na gynekologii.

Policie nyní zjišťuje, kolik dětí se divokého mejdanu zúčastnilo. Kolik jim bylo let a zda tam nebyl náhodou nějaký jedinec starší 15 let. Otázkou také je, zda děti byly opilé a kde případně sehnaly alkohol.

Lékaři budou muset posoudit, u kolika dívek došlo k sexuálnímu styku, nebo zda se jednalo pouze o orálek či mazlení

Pro rodiče pak platí ponaučení, že na mejdan je lepší pouštět kluky, protože ti domů nepřijdou ve dvanácti letech s bříškem

Související články

Další články