Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

SEXHOROSKOP PODLE ZNAMENÍ: Vodnáři jsou v posteli úchyláci a Štíři sobci! Jak jste na tom vy?

Už jste si to rozdali v poli? Zajímavá zkušenost.
V posteli to má každý jinak, neexistuje žádný vzorec, podle kterého byste poznali, kdo bude v sexu ďábel a kdo leklá ryba. Podle znamení zvěrokruhu však můžete zjistit, jaký bude právě váš partner a co můžete čekat! Někdy totiž nemá smysl čekat, že zvlhnete, když máte co do činění se suchým zemským znamením. Přesvědčte se sami!

Beran

Berani jsou v posteli výbušní, energetičtí, ale především dominantní. Řídí se heslem čím víc, tím líp a nikdy s nimi není nuda. Pokud vám nevadí, že Beran bude vždycky nahoře a nedá vám spát, je to pro vás ideální partie! Víte, jak to je, trocha tahání za vlasy vlastně ještě nikoho nezabila.

Býk

Rozhodně vás neudolá jako bejk! Býci jsou v posteli spíš něžnější a pomalejší. Rozhodně se netěšte na žádné divoké úchylárny nebo fetiše či hlasité vřískání. Ovšem pokud budete mít náladu na něžné, možná trochu až moc předvídatelné pomilování, Býk je pro vás jasnou volbou.

Blíženci

Co si budeme povídat, Blíženci jsou trochu hračičky! Nikdy neuvidíte stejné číslo dvakrát a nechávají si zatraceně záležet na tom, aby jejich partner chrochtal blahem. Nebudou se bránit ani takovým divočinám jako sehrání rolí v sexy oblečku. Pokud nejste spíš zaprdlá frigida, budou pro vás Blíženci totálními sexuálními bohy!

Rak

Žádnou jednorázovku od nich rozhodně nečekejte! Nestačí je jenom vyrajcovat, k sexuálnímu potěšení potřebují hlavně splynutí duší. Zní to sice trochu jako otřepané klišé, ale pokud do nich půjdete, úplné uspokojení je zaručeno. Rakům dost záleží na potěšení partnera, takže si vás vychutná pěkně pomalu a zvolna, až dokud z toho nezešílíte. Žádnou rychlovku v křoví ale asi nečekejte.

Lev

Rádi se předvádějí, takže čekejte velkou a hlasitou show! Lvům nikdy nebude vadit se odhalit v plné kráse a dát najevo, když se jim něco líbí. Je to docela legrace, dokud po vás nebude chtít sex na veřejnosti. Tam doporučujeme, abyste se minimálně alespoň trochu ztišili.

Panna

Panny vyžadují preciznost a sex není výjimkou. Nepůjdou do ničeho, co by nestálo za to. Není totiž čas ztrácet čas, především pak se špatnými milenci. Pokud se do toho ale dají, nemají absolutně žádné zábrany a rozhodně se nebudou držet stanovených standardů ložnice. Sex můžete čekat na každém kusu nábytku vašeho obydlí. Jestli jste sami schopnými milenci, do Panny se jednoduše zamilujete.

Váha

Mají rády postelové záležitosti pod kontrolou! Jsou spíše dominantní, ale zase si nechají záležet na potěšení svého protějšku. Je to pro ně jistá forma satisfakce, takže můžete očekávat společné vyvrcholení.

Štír

Ví přesně, co dělá a co chce. Především v sexu jsou Štíři velmi vášnivá znamení. Bohužel jim je všechno také tak trochu jedno. Potěšení bývá spíše na jejich straně, a to výhradně. Na city se tu také moc nehraje, ale sex to bude velmi kvalitní.

Střelec

Střelci mají za sebou slušnou řádku milenců, ale kdo by to počítal, že? Může to sice vypadat, že byste se rádi vyspali s celým fotbalovým mužstvem (nebo týmem roztleskávaček), ale ve skutečnosti jste jenom náročnějším jedincem. S partnerem to mezi vámi musí jednoduše klapat a jiskřit, dokud tohle nenajdete, neváháte patřičnou dobu hledat.

Vodnář

Vodnáři chtějí všechno a všechny! Za svou náruživost se rozhodně nestydí ani ji neskrývají. Možná u nich najdete pár kostlivců ve skříni, ale pokud drobné úchylky přehlédnete, vězte, že budete šťastným jedincem. Orgasmus vždy a všude je pro ně totiž zásadou!

Ryby

Sex je pro vás posvátným aktem. Nejen že si ho dost užíváte, ale také lpíte na tom si ho užívat se správným partnerem. Proč do toho jen bezmyšlenkovitě bušit, když z toho můžete udělat hotový rituál. Váš partner se utopí ve změti pocitů nepopsatelné rozkoše a nejen že na vás nikdy nezapomene, ale také nikdy nebude chtít jinak!

Mohlo by vás zajímat

Další články