Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexbomba z X Factoru, které se Brzobohatý díval zblízka do očí, dráždí na internetu fotkami ve spodním prádle. Pořádně si je prohlédněte!

Veronika Vohnoutová je kost, o tom žádná.
Zdroj: archiv FTV Prima, facebook.com
+ Další 2 fotografie

V neděli proběhl první díl pěvecké soutěže X Factor, ve kterém se objevila i blondýnka Veronika Vohnoutová (22). Kráska z Havířova zaujala svým zjevem porotce Ondřeje Brzobohatého (31) natolik, že dokonce vstal a šel se zblízka podívat na její výrazně modré oči. OK, tuhle fintu ti, Ondro, nežereme, protože víme, že máš holku a tímhle si nás novináře chtěl trošku nakrmit, abychom o tobě psali, tak tady to máš.

Ale zpátky k Veronice. Tahle mladá kočička zkoušela štěstí s písní od Madonny, jenže její poněkud upištěný hlas neměl u přísné poroty šanci. A jak řekli sami porotci, kdyby se soutěžilo o titul Miss X Factor, měli by o vítězce jasno. O půvabech blondýnky nikdo nepochybuje, důkazem jsou i fotografie, které se objevily na jejím facebookovém profilu a na kterých je Veronika zachycena ve spodním prádle. Vohnoutové na jejím profilu také nechybí spousta selfie s pořádnou dávkou špulení (Agáto (28), nezáviď) nebo snímky, u kterých jsme museli dlouho přemýšlet, proč je na nich vyobrazený transvestita s dvěma kily make-upu a vytrhaným obočím, místo kterého jsou namalované dvě klaunovské čáry. S takovou by Veronika mohla zkoušet štěstí tak maximálně v nějakém kabaretu.

Související články

Další články