Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexbomba Nela Slováková se pochlubila svým uměním v kuchyni. Jenže ostatní ji kritizují. Právem?

Když se odhaluje, tak je to super. Když vaří, jsou tam rezervy.
Zdroj: Facebook.com
Nela Slováková se chce asi vymanit z toho, že je to Barbie, která v domácnosti nic neumí. Tak se pustila do vaření, čímž se pochlubila i na Facebooku, jenže její fanoušci to přijali s rozpaky. Co vařila?

Chtěla ukuchtit luxusní roštěnky s rýží. Dělala je na žampionech. Hned se do ní její fanoušci pustili, že žampiony nejsou žádné skutečné houby. Ale taková náhražka. To si Nela Slováková (26) samozřejmě dokázala obhájit. Ale znáte lidi, ty hledají chyby, kde to jen jde.

Na první pohled bylo vidět, že i maso má rezervy. Ale co ta rýže? Tak věříme tomu, že Nely přítel ji má rád měkkou. Hodně měkkou.

Faktem je, že Nela na Facebooku začala za kvalitu svého jídla drsně bojovat. Prý to bylo super, pustila se do těch, co její kulinářské umění kritizovali.

Tak důležité je, aby chutnalo jejímu klukovi. Přeci jen nevaří pro lidi z Facebooku, ale pro svého milého. Příště to třeba ocení i rejpalové z Facebooku.

Související články

Další články