Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexbomba Megan Fox obléká syna jako dívku: Ve škole ho za to děti šikanují

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
šikana
Hvězda snímků Transformers Megan Fox (33) je matkou 3 dětí. Ty má s hercem z Beverly Hills 90210 Brianem Austinem Greenem (46). Jejich nejstarší syn Noah (6) je ale ve škole obětí šikany - to vše proto, že se obléká jako dívka. Jeho matce to nevadí, ba naopak. Podporuje ho v tom a chce, aby její syn nosil to, v čem se cítí dobře. Šikanu ve škole prý totiž už ve svém věku úspěšně ignoruje a na tyrany kašle.

Megan Fox patří mezi rodiče, kteří svým dětem nezakazují být sebou samými. Když už před časem začal její nejstarší syn Noah nosit dívčí oblečení a nechal si narůst vlasy, nic proti tomu neměla. Nyní se v pořadu The Talk svěřila, že právě synův styl oblékání vedl k tomu, že ho spolužáci ve škole šikanují. Noahovi je to ale prý jedno a tyrani jsou mu ukradení.

„Noah je skutečně nadaný a miluje módu. Sám si doma na papír kreslí návrhy oblečení a do toho, co nosí, mu nemůže nikdo mluvit. Patří mezi děti, které si chtějí své outfity vymýšlet samy. A občas si zkrátka vezme i dívčí šaty,“ uvedla Megan.

„Noah chodí do skutečně liberální školy, ale i tam se najdou chlapci, kteří se mu posmívají, že nosí holčičí šaty nebo že má na sobě zrovna něco růžového. Podle nich totiž kluci růžovou zkrátka nenosí. Zrovna si procházíme obdobím, kdy ho učím, aby byl sebevědomý bez ohledu na to, co říkají ostatní,“ dodala herečka s tím, že chce svého syna podporovat v tom, aby byl sám sebou a vyjadřoval svou osobnost.

Když Noah nedávno přišel ze školy a Megan se ho zeptala, jak se měl, řekl jí, že se mu kluci smějí. Prý ale rychle dodal, že je mu to jedno, protože se mu jeho šaty líbí až moc na to, aby je kvůli cizím lidem přestal nosit.

Stejný postoj jako Megan k synovi zaujímá i Brian Austin GreenBeverly Hills 90210, který se ho veřejně zastal v roce 2017 poté, co byl Noah zachycen v princeznovských šatech. „Mému synovi jsou 4 roky. Slyšel jsem, že se některým lidem nelíbí, že nosí šaty – pro tyto lidi mám vzkaz. Jsou mu 4, ať se obléká, do čeho jen chce,“ napsal pyšný otec na sociální síť.

Související články

Další články