Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Sexbomba Makarenko: Obvinění z podvodu. Lítají v tom statisíce!

Sexbomba Makarenko na mole.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Modelka Taťána Makarenko (23) má poslední dny nelehké spaní. Poslední ročník soutěže Miss face, který pořádala, pro ni nedopadl dobře. Podle našich informací totiž v soutěži došlo k několika velkým nedorozuměním a bohužel v tom lítají velké peníze. Akce, která má charitativní podtext, měla přinést přístroj pro Danu Převorovskou, která trpí cystickou fibrózou. Na slavnostním vyhlášení dostala šek na 180 000 Kč, z jehož části se měl přístroj nakoupit a zbytek měl být věnován na léky pro paní Danu.

"Po velkých tahanicích paní Makarenko přivezla jen 25 tisíc a ještě jí vyhrožovala. Makarenko se u ní doma chovala hrozně, nafoukaně, urážela ji a zbytek peněz se prostě vypařil," říká náš zdroj.

My jsme se samozřejmě sexbomby zeptali, co je na tom pravdy. "Paní Dana absolvovala transplantaci plic a protože už přístroj nepotřebovala, dohodlo se, že dostane jen peníze na léky a přístroj věnuje klubu pro nemocné cystickou fibrózou," řekla eXtra.cz Makarenko, ke které se údajně dárkyně s její sestrou neměly vůbec chovat hezky a častovaly ji sprostými urážkami.

I když zlé jazyky nevěří, že Makarenko přístroj dodá, v organizaci nám potvrdili, že by už měl být objednaný. "6. března jsme obdrželi od paní Makarenko email s tím, že přístroj u dodavatele objednala a měl by dorazit do tří týdnů," řekla eXtra.cz ředitelka klubu Lenka Eislerová.

A my si to v redakci ohlídáme a připravujeme pro vás pokračování této kauzy. Taťána nám totiž prozradila, že celou věc řeší se svým právníkem, který má pochopitelně k případu také co říct.

Související články

Další články