Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexbomba Faltýnová řídila opilá a přišla o řidičák: Připomeňte si její 3 největší průšvihy, kvůli kterým ji veřejnost nemusí

Faltýnová přišla o řidičák. Možná pánové policisté neviděli
tuhle fotku.
Zdroj: Jaroslav Urban, herminapress.cz

Modelce Petře Faltýnové (36) se tentokrát nevyplatilo, že usedla za volant opilá. Chytli ji policisté a poté, co se na přístroji objevilo hodně vysoké numero, zabavili jí strážci zákona řidičský průkaz. Podle Blesk.cz navíc Faltýnová odmítla krevní zkoušku. Nakonec může být ještě ráda, že nebourala a jí ani nikomu jinému se nic nestalo.

Faltýnová ale rozhodně nepatří mezi světice, o mejdanech, kde se Petra baví tak, že ostatním lezly oči z důlků, si šušká celá Praha. Pojďme si připomenout tři okamžiky, které jí k pozitivnímu obrazu na veřejnosti zrovna nepřispěly.

1. Pletky s Langmajerem

Už čtyři měsíce po svatbě s podnikatelem Simonem Šteklem se Petra spustila s hercem Jiřím Langmajerem. V kamrlíku Divadla pod Palmovkou si dopřávali pravidelné dávky divokého sexu, kterým je Faltýnová proslulá.

2. Show Jana Krause

Jak psalo i eXtra.cz, Petra byla kdysi jedním z hostů primácké talk show, kam ale přišla údajně opilá, mluvila z cesty a na červeném sofa byla akorát za trapku.

3. Svlíkačka na Filmovém festivalu v Karlových Varech

Loni v létě si Petra zajela s partičkou kamarádů na známý festival. Když se potřebovala převléct, vlezla v jednu chvíli za auto, kde ji do půl těla svlečenou osahával cizí muž. Samozřejmě u toho byli fotografové, takže Petra pak musela svému klukovi Leoši Marešovi leccos vysvětlovat.

Související články

Další články