V životě modelky Petry Faltýnové (36), která má za sebou nejen bouřlivá vztahová období, ale i porod své dcery Adriany, existuje stále ještě jedna věc, která ji dovede k panické hrůze. A tou jsou prosté injekční stříkačky, pro průměrného narkomana jinak zcela běžná záležitost.

Ne tak pro krasotinku Petru. I když přítelkyni zazobaného moderátora Leoše Mareše (37) živě zajímalo, jak zastavit stárnutí pleti, přiznala se, že pohled na injekční stříkačku jí „dělá blbě“. „Ačkoliv mi pohled na injekce není zrovna příjemný, rozhodně se tomu nebráním. Když je potřeba, tak se musí mládnutí pomoci odborným zásahem,“ vysvětlila půvabná tmavovláska, pro niž je i v šestatřiceti letech vzhled její trademark.

Konkurence v prostředí, ve kterém se Faltýnová pohybuje, je obrovská, modelka je ale od přírody vybavena štíhlou, tedy vysoce žádanou postavou. S jejím udržením se moc nenadře. „Hlídám si, co jím, a jsem neustále v pohybu. To se odráží i v mé pleti. Důležité je hydratovat a sem tam nějaká ta injekce kyseliny hyaluronové, proč ne?“ říká čerstvě napíchaná Petra Faltýnová, která se na klinice předvedla v novém účesu. „Každý se mě ptá, jestli mám paruku. Nemám. Mám ráda změnu,“ dodala ohledně změny svého porostu diva.