Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Sex ve městě se vrací bez Samanthy: Sarah Jessica Parker vysvětlila proč

Takhle vypadaly herečky kdysi.
Zdroj: Home Box Office (HBO)
návrat
Jak už bylo potvrzeno, Sex ve městě se vrací a spolu s ním i oblíbené hrdinky. Výjimkou je Samantha, kterou hrála Kim Cattrall (64). Herečka se už v minulosti vyjádřila, že se do seriálu ani případného filmového pokračování nevrátí. Hlavním důvodem byla její nenávist k Sarah Jessice Parker (55), která ztvárňuje hlavní postavu Carrie. Ta nyní vysvětluje, proč není potřeba, aby se Kim objevila v další sérii.

Samantha byla v Sexu ve městě jednou z nejoblíbenějších, ne-li vůbec nejoblíbenější postavou diváků. Mnohé tak mrzí, že se v dalším pokračování ve formě desetidílné série neobjeví. Sarah Jessica Parker, která hraje Carrie, na svém Instagramu odpovídala fanouškům a řekla i to, proč není potřeba, aby Kim Cattrall v roli Samanthy nadále pokračovala.

Kim po premiéře druhého filmu řekla, že Sex ve městě je pro ni už tabu, a několikrát naznačila, že pracovat s Parker nebylo zrovna příjemné a jednoduché. Haló způsobila i po smrti svého bratra, kdy jí Sarah Jessica vyjádřila soustrast a ona ji sepsula za "hru na hodného člověka".

Sarah Jessica Parker se na Instagramu vyjádřila k několika komentářům, ve kterých seriáloví fanoušci zmiňovali, že jim bude postava Samanthy chybět. V jednom z nich padl dotaz, zda bude v nové sérii chybět proto, že ji Parker nemá ráda. „Není to tak, že bych ji neměla ráda. Nikdy jsem to neřekla a nikdy nic takového neřeknu. Samantha zkrátka není součástí tohoto příběhu, ale vždy bude součástí naší party,“ odpověděla herečka.

Návrat

Nová série ponese dodatečný název "And Just Like That" a zatím nejsou žádné informace o tom, že by kromě Samanthy měly chybět i jiné postavy. Kromě Parker se vrací i Kristin Davis jako Charlotte a Cynthia Nixon jako Miranda.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy