Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sex ve městě: Náruživou Samanthu mají nahradit dvě nové postavy barevné pleti

Zdroj: Home Box Office (HBO)
+ Další 4 fotografie
realita
Seriál Sex ve městě byl mezi diváky, hlavně mezi ženami, vždy oblíbený, velkou kritiku ale jeho tvůrci poslouchali za to, že obsazovali v podstatě jen bílé herce a ty s barevnou pletí dávali do menších, skoro až úplně nevýrazných rolí. Toho, že se Kim Cattrall (64) nechce vrátit jako Samantha, využijí k tomu, aby k další kritice už nezavdali příčinu. Její postavu mají podle deníku Daily Mail chtít nahradit novými dvěma postavami s barevnou pletí.

Diváci seriálu Sex ve městě si jistě mohli všimnout, že postav s barevnou pletí se objevilo za celých šest sérií jen málo, jejich úloha navíc nebyla ani nikterak výrazná. Tvůrci za tuto skutečnost schytávali a i po letech schytávají velkou vlnu kritiky, které se nyní rozhodli učinit zadost.

Nová řada seriálu s podtitulem And Just Like That se bude natáčet v průběhu letošního léta a kromě Kim Cattrall, která hrála Samanthu, se v ní objeví všechny hlavní postavy. Tvůrci odmítnutí ze strany Kim využili k tomu, aby dali důležité role dvěma herečkám barevné pleti a kritiky jednou provždy umlčeli.

Zdroj řekl deníku Daily Mail, že v důležitých rolích se objeví Afroameričanka a Asiatka. Obsazení žen barevné pleti je nepochybně velkým pokrokem, na který fanoušci čekali. V seriálu totiž realita působila, jako by po světě chodili téměř jen běloši.

Nenávist

Za tím, že se postava Samanthy do seriálu nevrátí, stojí dlouholetá nenávist, kterou její představitelka pociťuje k Sarah Jessice Parker. Ačkoliv sama Parker tvrdí, že nikdy neřekla, že Kim nesnáší, u Cattrall tomu bylo naopak a veřejně dala několikrát najevo, jak moc se jí spolupráce se seriálovou Carrie příčí.

Související články

Další články