Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

SEX VE MĚSTĚ: Carrie Bradshaw je dnes jiným člověkem! Je jako vyžilá ženština

+ Dalších 11 fotografií
vzkaz fanoušků
Sarah Jessica Parker (53) se proslavila nejvíce ve své životní roli Carrie Bradshaw z kultovního seriálu Sex ve městě. Po celou dobu byla označovaná za módní ikonu, prototyp krásné, úspěšné a chytré ženy, ale nic netrvá věčně. Dnes byste Carrie, vlastním jménem Sarah, jen stěží poznali, věk se na ní podepsal šíleným způsobem!

Uplynulo přesně 20 let od doby, kdy se začaly točit první díly kultovního seriálu o partě kamarádek Sex ve městě. Legendární seriál si okamžitě našel miliony fanoušků po celém světě a je populární u mnoha žen, ale i mužů, do dneška.

Hlavní hrdinkou je Carrie Bradshaw, která je novinářkou a ženou, co nejen miluje módu, ale hlavně jí rozumí. Bydlí na Manhattanu na Upper East Side a je to prostě osobitá sexy blondýnka, za kterou by se otočil každý chlap.

Sarah Jessica Parker dnes ale bohužel není to, co byla před dvaceti lety a věk si vybral svoji daň celkem krutým způsobem! Nedávno byla zachycena v New Yorku, jak opouští svůj dům a odchází na společenskou akci.

Její vzhled ale šokoval nejen média, ale také fanoušky této oblíbené herečky. Ve svém věku nemůže vypadat pořád jako náctiletá, ale tohle je vrchol! Ukázala se sešlá, s povislou kůží v obličeji a mnoho fanoušků tvrdí, že si ji spletli s transsexuálem.

V galerii naleznete fotografie a máte tak možnost sami porovnat, zdali je Sarah Jessica Parker podle vás pořád krásná žena v letech, nebo budete souhlasit s jejími fanoušky a milovníky Sexu ve městě, že už dávno není to, co bývala.

Mohlo by vás zajímat

Další články