To je tedy zvrat. Rozina Maléřová, pro kterou v seriálu Ulice byla doposud největší sexuální zkušeností pusa na čelíčko, se rozjede. Paradoxně v době, kdy o svůj život bojuje v nemocnici její otec Martin. Vše se odehraje u Maléřových doma.

Tam přijde Rozinu utěšit její „kamarád“ Oscar. Začínající modelka mu padne kolem krku, slovo dá slovo a nakonec to bude právě tato dívčina, která to nevydrží a bude na gauči Oscara svádět. Ten se samozřejmě nebude bránit a díky tomu si připíše cenný zářez. Ono skórovat do branky zatím upejpavé Roziny je úspěch hodný skutečného mistra!

Rozinu hraje v seriálu Anna Kadeřávková (19) a pravdou je, že ve svém soukromém životě takovou jeptiškou není. Má stále přítele Johana Mádra a nevypadá to, že by po večerech hráli scrabble. Na sociálních sítích navíc nemá problém sdílet fotky, kde se tu a tam objeví sexy outfit, polovina prsou venku nebo rajcovní pohled.

S Johanem hrála dokonce i v Ulici. Hrál zde jejího předchozího přítele. K sexu v seriálu ale nedošlo. Tak si to jistě vynahradili v reálném životě!