Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sex v přírodě? Pozor na ježky, radí Ivo Jahelka

Jahelku můžete vidět na TV Barrandov. Těšíte se?
Zdroj: TV Barrandov
Milování na rozkvetlé louce? Proč ne, ale dejte si bacha na pichlavé všežravce! To doporučuje ve své písni folkový písničkář Ivo Jahelka. A jak jsou na tom další slavné osobnosti se svým vztahem k přírodě? Dozvíte se v nové televizní show To byl Váš rok, jejíž středeční díl tentokrát zamíří do revolučního roku 1989!

Trpkou zkušenost obsaženou ve své písni má však známý písničkář pouze z druhé ruky, sám se do přírody nikdy moc nehrnul. „Já jsem spíše salonní čundrák,“ přizná se ve třetím dílu pořadu, který na TV Barrandov startuje ve 20:20.

To jiné hvězdné osobnosti jsou na tom s noclehem pod širákem, který právě v roce 1989 začal být velkou módou, daleko lépe. „Já jsem byl ochránce přírody, a to už jako dvanáctiletej. Měl jsem přezdívku Traper. Takže já si tohle užil,“ nechá se slyšet zpěvák Michal David, který také celým seriálem návratů do minulosti provází.

Spolu s ním vystoupí v rámci show neméně hvězdní hosté, jako jsou Kateřina Brožová, Bohuš Matuš, Marián Vojtko, Petr Kotvald nebo Václav Noid Bárta.

Související články

Další články