Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sex v přírodě musíte zažít: Víte, na co si dát pozor?

Už jste si to rozdali v poli? Zajímavá zkušenost.
Zdroj: profimedia
Léto je jako stvořené pro milostné románky a žhavé hrátky. Kdy jindy si užívat nespoutaného sexu v přírodě než právě v létě? Ovšem než se do dobrodružství ponoříte, dejte si pozor na pár věcí, které by vám mohly romantiku překazit.

Sex na veřejnosti bývá obecně víc vzrušující než doma pod peřinou. Kdo ho nezažil, jako by nežil, a proto musíte v létě zavítat do přírody na nějaké romantické místečko a pořádně si to tam užít. Možná by sex v přírodě měl být první kapitolou v brožuře Jak vyhnat nudu a stereotyp z manželství nebo Jak se stát mladým během pár chvil.

Taková příjemná chvilka na veřejnosti může pro váš vztah znamenat nový refresh i nový vítr, a proto se jí rozhodně nevyhýbejte. Na jednu stranu je sex v přírodě výborným odreagováním, na tu druhou se může stát spousta věcí, které mohou vaši chvilku pokazit. Proto se na kaziče sexu dostatečně připravte. Víte, na co si dát pozor?

1. Počasí

Počasí vám může překazit plány ve vteřině, a tak je jasné, že pokud budou hlásit silné bouřky, bude lepší odložit žhavý sex v přírodě na jindy. Ono totiž takové milování v dešti není nic moc a možná byste si zážitek zbytečně zkazili.

2. Jiní lidé

Sex na veřejnosti je sice vzrušující pro ten pocit, že vás může kdykoli kdokoli vidět, ovšem nebývá to naším běžným cílem. Proto si najděte místečko, kde vás nebude nikdo rušit a vy se tak budete moct naplno uvolnit.

3. Všelijaká zvířátka a rostliny, jako jsou kopřivy, bodláky

Fauna a flora jsou opravdoví nepřátelé. Jak vám zní sex v mraveništi? Sex v kopřivách? Možná byste pak ještě několik týdnů léčili následky zranění nebo alergie. Proto se nebojte pořádně se na vše připravit a vzít si pohodlnou dečku.

Související články

Další články