Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SEX SE ŽENAMI nebo ZNÁSILNĚNÍ: Tereza před tím v pekelné věznici neuteče!

Zdroj: reprofoto DailyPakistan a YouTube
+ Dalších 67 fotografií
Peklo za mřížemi
Má před sebou osm let za mřížemi, už teď ale pašeračka Tereza Hlůšková (22) zažívá peklo. Drží ji v děsivě přeplněné cele, o záchod se musí dělit s 20 dalšími ženami a denně musí tvrdě pracovat. Zůstává otázkou, jak bude v drsné věznici Kot Lakhpat řešit sex. Nejenom odborníci dobře vědí, že takovou dobu bez něj nevydrží. Tady jsou její možnosti.

Vražedkyně, prostitutky i další pašeračky. 130 drsných žen, které se musely přizpůsobit tvrdým podmínkám věznice Kot Lakhpat v Pákistánu. A mezi nimi bude muset Tereza Hlůšková (22), ještě před rokem načančaná blondýnka, přežít dlouhých 8 let a 8 měsíců.

Rodačka z Uherského Hradiště se musí dělit o záchod s 20 dalšími vězeňkyněmi, žaláře jsou totiž žalostně přeplněné. V jedné cele by mělo být správně nanejvýš 5 trestankyň, běžně jich tam ale sedí 15 a víc. Jestli Tereza čekala, že si zachová aspoň špetku důstojnosti, rychle na to musí zapomenout.

Vedle hygieny a hrozby vážných nemocí bude pro Terezu velkým problém také sex. V mužské části věznice sice sedí 3 500 potenciálních partnerů, mezi vrahy a jinými delikventy si ale zřejmě dobrovolně nevybere. Navíc tam nemá ani přístup.

Před Terezou tak stojí dvě možnosti: buďto se za katrem sblíží s nějakou ženou, anebo si může vyrobit náhražku za chlapa z toho, co bude mít zrovna po ruce. Vězeňkyně mají často bujnou fantazii a dokáží i z ničeho vyčarovat „společníka“, který jim pobyt za mřížemi aspoň trochu zpestří.

Třetí, nedobrovolnou možnosti je znásilnění, které Tereze bude v Kot Lakhpatu hrozit na každém kroku. Největším nebezpečím pro ni budou dozorci, neškodné ale nejsou ani spoluvězeňkyně, které mají stejný problém jako Tereza. Sex prostě potřebují a za mřížemi není čas na hrdinství.

Související články

Další články