Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Sex s roboty bude za chvíli naprosto normální, tvrdí experti! Kdy přesně se dočkáme?

Dokážete si představit život s robotem?
+ Další 3 fotografie
Lidé se prý budou běžně zamilovávat do virtuálních partnerů. Taková budoucnost nás čeká. Jenže kdy se jí "dočkáme"? Přední odborníci tvrdí, že je to daleko blíže, než si myslíme.

Jak jsme vás nedávno informovali, tak už v současnosti si můžete na internetu sami stvořit ideálního nafukovacího partnera, který bude mít úplně vše. Od plných rtů přes sloní penis až po chlupy v nose. Navíc umí roboticky pohybovat pánví tak, že vám přívěskem perfektně zamíchá kávu.

A to se vyplatí!

Oproti klasickým nafukovacím pannám, které byly standardem ještě před několika lety, tak lidstvo učinilo velký skok dopředu. Můžeme být jeden na druhého opravdu hrdí.

Současně ale nesmíme usnout na vavřínech, pokud máme splnit předpovědi dr. Helen Driscoll. Ta tvrdí, že již v roce 2070 nám obyčejné fyzické vztahy s roboty budou připadat primitivní.

„Přemýšlíme o věcech, jako je virtuální realita nebo sex s roboty, v kontextu současných společenských norem. Jenže když se podíváme na normy, které ohledně sexu existovaly 100 let zpět, uvidíme, jak rychle a radikálně se mění,“ myslí si Helen Driscoll.

Robofilie nám tak momentálně připadá vzdálená, ale dle jejích názorů bude v budoucnu úplně normální.

„V současnosti by nedostatek lidského kontaktu mohl být problémem. Lidé jsou od přírody sociální stvoření a nedostatek lidského kontaktu by mohl vést k pocitu osamění, který je spojen s různými mentálními i fyzickými problémy.“

Jenže to podle dr. Helen Driscoll časem technologie rovněž překoná.

„Časem budou inteligentní roboti, kteří budou k nerozeznání od lidí – krom jejich špatných návyků, nedokonalostí a potřeb investic. Nejenže si je vybereme raději než opravdové lidi, ale psychologicky nám to nebude vadit, protože to ani nepoznáme.“

Co vy? Dokážete si představit život s robotem? Nebo vás to spíše děsí?

Mohlo by vás zajímat

Další články