Vaším novým objevem je Lev? Máte dobrý vkus, ale pozor, se Lvy se to musí umět. Často jsou to arogantní sobečci a aby si vás jako ženy vážili a uctívali vás, na to budete potřebovat fištrón. Partnerský vztah staví většinou na sexu, takže pokud pohoříte v posteli, máte u Lva prostě smůlu.

1. Vezměte to zezadu

Věnujte pozornost jeho nejcitlivější erotogenní zóně – tedy zádům. Polibky, hlazení, jemná hra jazyka – to je to, co ho rozpálí. Ani při samotném sexu na jeho zádíčka nezapomínejte. Nebojte se mu do nich občas zarýt drápky nebo mu ukázat zoubky. Vždyť je to Lev!

2. Ukažte mu, že po něm toužíte

Jak už tu bylo řečeno, Lvi mají ohromné ego, které vy ještě navíc musíte krmit. Sladkými slůvky, chválou, vzdycháním. Chtějí vidět, že po nich toužíte, chtějí slyšet, že jsou nejlepší milenci na celém širém světě. Jedině pak budou spokojeně vrnět ve vašem náručí. Tedy až po tom, co vás nekompromisně ojedou.

3. Dopřejte mu královskou péči

S bodem číslo dvě se pojí bod číslo tři. Rozmazlujte ho. Lev je muž, který vám všechno, co mu uděláte, vrátí ve stejné míře. A to platí i v posteli. Pokud mu bez keců dopřejete vše, po čem touží, dopřeje i on vám. P.S.: Lvi si potrpí na masáže.

4. Vyrazte ven

Lev miluje změnu prostředí. Sex v lese, v kině, v autě, na pláži – to je jeho. Zatáhněte ho do kabinky v obchodě a trochu si tam zašpásujte.

5. Mluvte sprostě

Ale jen občas a jen při sexu. Vulgární ženy se Lvům naopak příčí. V posteli se nebojte mu sem tam něco pošeptat nebo popřípadě, pokud na to přijde a vám se bude chtít, zakřičet. Totálně ho to vyrajcuje.