Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sex s mrtvolou! Radikální muslimové chtějí souložit se ženou i 6 hodin po smrti! Co vy na to?

Zdroj: Facebook.com
Svět islámu je od toho našeho světa velmi odlišný. Kdo říká, že patříme k jednomu civilizačnímu okruhu, tak prostě kecá. Víte, že některé islámské kruhy chtějí legalizovat sex s mrtvolou?

Radikální islamisté údajně touží po tom, aby byl legalizován sex s mrtvou ženou. Podobné tlaky na zákonodárce známe například z roku 2012, kdy tak islamisté tlačili na egyptskou vládu.

Kontroverzní norma se objevila po svržení egyptského prezidenta Husního Mubaraka. Diskusi na téma sexu s mrtvou manželkou odstartoval marocký klerik Zamzani Abdul Barí, který prohlásil, že manželství trvá i po smrti Doplnil, že právo na soulož má i žena s mrtvým manželem, píše web novinky.cz.

Normálně uvažující muslimové si v tu chvíli začali klepat na čelo a říkali si, podívejte se, jak je radikální islám odtržený od reality V šoku byly také představitelky ženských organizací.

V tu chvíli se radikální islamisté zalekli a tvrdili, že legalizování nekrofilie nikdy nepožadovali Že je to jen odporná fáma, která má ctitele koránu poškodit.

Související články

Další články