Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sex rovnou při natáčení! Tomáše od Sabiny jsem střihla už 3. den! Jana s hady promluvila o hrátkách ve Výměně manželek

+ Dalších 34 fotografií
Tento vyhrocený díl Výměny manželek si všichni pamatujeme. Jana s hady nyní poskytla redakci eXtra.cz velký rozhovor. Popsala, jaký vztah má dnes k Tomášovi a jaký k Sabině. Jana přiznala, že s Tomášem od Sabiny měla sex. A to opakovaně.

Potetovaná Jana z Výměny manželek souhlasila s velkým rozhovorem pro eXtra.cz. Popsala, co dnes cítí k Sabině a co k Tomášovi.

Jana také přiznala, jak to bylo se sexem ve Výměně manželek. Pořád se spekulovalo, zda Tomáš Janu sbalil. A nyní už známe pravdu.

Máme informace, že k prvnímu erotickému sblížení došlo už při Výměně manželek. Že jste si Toma vzala do postele. Bylo to jen mazlení? Nebo jste si zasexovali?

„Padli jsme si do oka a asi třetí den jsem mu řekla, že nemusí spát na tom příšerným gauči, ale že půlka postele je volná. No a on se tak nějak přitulil. Byla mu prý zima.“

Tomáš se pak pochlubil lidem ze štábu?

„On jim nic neřekl. Já si myslím, že to byla jen dedukce. My jsme se prostě k sobě měli. A nebo je možný, že nás někdo zahlédl, když jsme šli třeba nakupovat ruku v ruce.“

Jak jejich vztah pokračoval? Jak to brala Sabina? Měla Sabina sex s druhým manželem Romanem? Sledujte eXtra.cz, přineseme vám celý rozhovor o tom, jak to bylo v této divoké Výměně manželek.

Související články

Další články