Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sex na veřejnosti trochu jinak: Tohle znásilnění bude šokovat zejména majitele dodávek!

Muž nepřemýšlel nad tím, že může někomu způsobit trauma.
(ilustrační foto)
Zdroj: liveleak.com
Asi se budete divit, ale znásilnit se dá úplně cokoliv. Babička s vnučkou byly svědky jednoho zvláštního znásilnění a doteď z toho mají noční můru. Naskytl se jim totiž opravdu ohavný pohled.

Na vlastní oči viděly perverzního nahého muže, jak se sexuálně uspokojuje na tažném zařízení dodávky. Prostě znásilnil auto. Na případ upozornil web TN.cz. Zděšená Jackie Walker (66) popsala, jak se svou teprve patnáctiletou vnučkou narazily na nahého muže, ten obraz má prý pořád před očima.

„Moji vnučku v noci vyděsily divné zvuky, když jsme se podívaly z okna, byl pod rozsvícenou pouliční lampou zcela nahý muž a rozdával si to s dodávkou,“ řekla Jackie. Její vnučka má z celého incidentu trauma. V jejím věku se není čemu divit.

Nahého zvrhlíka dopadla policie z britského Newquay. Potrestaný ale nebude, dopustil se totiž jen přestupku. Muž byl dokonce takový exhibicionista, že mu vůbec nevadilo, že kolem něj chodí lidé, jezdí auta a je všem na očích. Nepřemýšlel ani nad tím, že může někomu způsobit újmu na zdraví.

Související články

Další články