Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sex na pracovišti: Co dělat a co nedělat, když už jste se spustila s kolegou z práce?

Sex na pracovišti. Ano? Nebo ne?

Milostný románek s kolegou zažije ve svém životě každá druhá žena. Vzpomeňme ty, kterým takový vztah opravdu klapl – Barack a Michelle Obamovi, Bill a Melinda Gatesovi, Brad Pitt a Angelina Jolie… Není to nic neobvyklého, vždyť v práci strávíme někdy i třetinu života. Prostoru pro navazování intimních vztahů je tedy dost. Milostnou hru s kolegou byste ale měla hrát podle jistých pravidel.

Mlčeti zlato

Opravdu je jen a jen vaše věc, že si to o polední pauze rozdáváte s kolegou v archivu u kopírky. Držte jazyk za zuby, nebo se dostanete do řečí, což by nemuselo vašemu vztahu dělat dobře. Nikdy neodcházejte z práce spolu, obědvejte každý zvlášť. Udržujte si od sebe odstup. Aspoň se budete víc těšit na okamžik, kdy za vámi zaklapnou dveře od vaší ložnice.

Zvažte následky

Váš vztah – to jsou teď růže, šampaňské a žhavý sex. Všechno je v začátcích a vy určitě nemyslíte na to, že by tohle mohlo brzy skončit. Ale zkuste zapojit trochu racionality. Nechtěla jste makat na svojí kariéře? Nezdržují vás milostné esemesky od práce? Soustředíte se na to, co děláte? Abyste třeba neskončila bez práce a se zlomeným srdcem. To je hodně nešťastná kombinace.

Opatrně s korespondencí

Rozhodně pro svá romantická vyznání nepoužívejte pracovní emailovou adresu nebo služební telefon. Láskyplná slůvka si raději šeptejte do ouška po pracovní době.

Šéfům a podřízeným je lépe se vyhnout

Pozor na vztah s podřízeným či nadřízeným. Tohle většinou nedopadá dobře.

Neobtěžujte okolí

Prasklo to a celý podnik už ví, že vy dva jste spolu. To ale neznamená, že byste odteď měla prudit svoje kolegy s detailními informacemi o vašem krásném sexu. Neprovokujte zbytečně.

Související články

Další články