Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sex je lepší než fitko! 5 tipů, proč to dnes v noci dělat trochu jinak

Už jdete spát?
Zdroj: profimedia.cz
Myslíte si, že jste sexuální přeborníci? Chcete přísahat, že o souložení víte skoro všechno? Věřte tomu, že v téhle oblasti se můžete vzdělávat celý život. Tohle je 5 informací, které možná neznáte.

Sex je nejpodstatnější aktivitou v lidském životě. Může při něm totiž vzniknout život nový.

Tohle je 5 věcí, zajímavostí, díky kterým se na něj budete dívat ještě úplně jinak než dřív.

1. Sex je lepší než fitko

Za minutu sexu spálí muži 4,2 kalorií, ženy 3,1. Sex je tedy účinnější než chůze, ale ne tak dobrý jako běh. Určitě je lepší najít si někoho na sex, než zařizovat kartu do fitka!

2. Lidé jsou mnohem věrnější než dříve

Pokud se zástupci starší generace domnívají, že dnešní mládež je zkažená, snadno by jim oponovaly nejnovější výzkumy docenta Zvěřiny a profesora Weisse. Češi začínají se sexem zhruba v osmnácti letech, častěji užívají spolehlivou antikoncepci a nemají potřebu střídat partnery tak často, jak tomu bylo u jejich rodičů.

3. Sex jako lék na bolest hlavy

Jestli se vaše manželka neustále vymlouvá na migrénu, měli byste jí předložit odborný věstník Cephalalgia, ve kterém se v březnu 2013 objevila zpráva, že až třetinu migrén lze zahnat či alespoň zmírnit sexem.

4. Hormony mlátí jen s nezadanými

Fakt, že by žena měla mít v období ovulace zvýšenou chuť na sex, platí jen v případě single žen. Podle studie publikované v Journal of Sexual Medicine jsou ženy žijící ve vztahu ovlivněné přírodou mnohem méně. Jejich chuť na sex totiž souvisí s podvědomým hledáním partnera.

5. Orální sex si dopřávají i zvířata

Potěšení ústy a různé alternativní metody během sexu si nedopřáváme během našich postelových hrátek jen my, ale také netopýři. Velcí netopýři kaloni indičtí provádějí svým partnerkám orální sex, než dojde k penetraci. Šikulové!

Související články

Další články