Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Severokorejské zákony jsou opravdu nejdál! Kim už svým lidem nařídil i jednotný sestřih vlasů!

Žádný střih není dostatečně slušivý, jen ten Kimův!
Zdroj: profimedia.cz

Jestliže žijete v Severní Koreji, nepřipadá vám divné klanět se svému vůdci, tlustému nýmandovi Kim Čong-unovi, který vypadá jak oteklá pidlooká ředkev, kdykoliv projdete kolem jeho kýčovitého vyobrazení.

Nepřipadá vám divné, že pokud máte to štěstí a nejste zavřeni v některém z pracovních táborů, význam slova svoboda a demokracie jsou pro vás synonymem nejtvrdšího a nejabsurdnějšího totalitního režimu na světě.

A pokud jste mezi vyvolenými a máte to nebývalé štěstí, že můžete studovat, nepřipadá vám ani divné, že celé vaše studium spočívá v biflování se šíleného revolučního učení „Kim Ir-sena“, zvrhlého zakladatele severokorejského diktátu.

Severokorejskou mládež tudíž rozhodně nepřekvapil ani nový zákon, který pro ně vládnoucí Kim přichystal. Musejí se nechat stříhat podle jediného vzoru! Podle něj!

Jestliže donedávna měli obyvatelé KLDR tu nebývalou svobodu nechat se stříhat na několik variant účesů, odteď budou kadeřnice po celé zemi stříhat studenty podle jediné šablony. Podle Kima.

Hezky po stranách vyholit a napomádovat chocholku, aby vypadali jako čerstvě vykopaná kedlubna. S tím rozdílem, že na rozdíl od Kima nejspíš nikoho z nich nebude zdobit tak masivní zátylek.

Během včerejšího dne se na portálu Time.com objevila zpráva, že ostříhat se jako Kim Čong-un mají befelem všichni muži v zemi, záhy však byla zpráva opravena – střih „à la Kim“ se týká pouze univerzitních studentů.

Tak to se nám fakt ulevilo.

Související články

Další články