Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Severka v obležení fanoušků: MOST! končí, mezi herci lítost i radost

Zdroj: Extra.cz
+ Další fotografie
Aktuálně z Mostu!
Divácky veleúspěšný seriál MOST! dnes končí. V severočeském městě, kde natáčení probíhalo, je aktuálně nejrušněji v místní restauraci Severka, kam se sjíždějí davy fanoušků včetně herců na promítání závěrečného dílu. Reportéři eXtra.cz jsou na místě a situaci sledují!

V mostecké restauraci Severka se sešlo přes 400 hostů. Na místě jsou místní i fanoušci z dalekého okolí. Chybět nemohou ani herci, kteří se sešli téměř v plné sestavě. Chybí akorát Martin Hofmann, alias Luďan, který má dnes pracovní povinnosti v divadle.

Mezi přítomnými panuje dobrá nálada, ale i smutek. Peter Bažo, který hraje v Mostu! Joža, se pro eXtra na místě exkluzivně vyjádřil: „Je tu skvělá atmosféra, nečekal jsem, že dorazí tolik lidí. Sledovat poslední díl s tolika lidmi, bude skvěle. Jen mě mrzí, že to je poslední díl.“

Smutek v hlase měl i jeho herecký kolega Julius Oračko. „Seriál je skvělý. Zahrál jsem si skvělou roli a doufám, že nějaká nabídka na podobnou roli přijde. Dnešní poslední díl si určitě užiji, je ale škoda, že jde o poslední díl,“ doplnil Oračko před Severkou, kde aktuálně probíhá autogramiáda s herci.

V

Související články

Další články